SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Info-TV-FM wygrało przetarg na operatora telewizji mobilnej

Oferta zamojskiej spółki INFO-TV-FM uzyskała najwięcej punktów w konkursie na rezerwację częstotliwości do świadczenia audiowizualnych usług medialnych w technologii DVB-H (telewizja mobilna), poinformował Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE). Opłata za dokonanie rezerwacji wyniesie 15,105 mln zł.

"Zwycięzca konkursu będzie uprawniony do wykorzystania zarezerwowanych częstotliwości w okresie do 31 maja 2015 roku na obszarze 31 miast Polski oraz w okresie od 1 czerwca 2015 roku do 31 grudnia 2023 roku na obszarze całego kraju" - czytamy w komunikacie.

W konkursie oprócz Info-TV-FM startowało konsorcjum czterech operatorów telefonii mobilnej Mobile TV.

Spółka INFO-TV-FM w złożonej ofercie zobowiązała się m.in. do: oferowania hurtowego audiowizualnych usług medialnych, w tym rozprowadzania programów radiofonicznych lub telewizyjnych z wykorzystaniem częstotliwości objętych rezerwacją na obszarze całego kraju, zawierających co najmniej 16 programów radiofonicznych lub telewizyjnych, od co najmniej 16 unikalnych dostawców audiowizualnych usług medialnych w tym nadawców.

Większościowym udziałowcem Info-TV-FM jest notowany na GPW fundusz NFI Magna Polonia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Info-TV-FM wygrało przetarg na operatora telewizji mobilnej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl