SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Internet od IDG

Wydawnictwo International Data Group Poland S.A. uruchomiło ogólnopolski numer dostępowy do Internetu

Wydawnictwo International Data Group Poland S.A. dzięki współpracy z Energis Polska uruchomiło ogólnopolski numer dostępowy do Internetu - 020 922 . Z numeru mogą korzystać zarówno użytkownicy modemów cyfrowych (ISDN) jak i analogowych. Prędkość połączenia to 56 kbps - usługa świadczona jest poprzez sieć telekomunikacyjną firmy Energis Polska, co jest gwarancją jej najwyższej jakości.

"Dotychczas opłaty za dostęp do internetu ponoszone przez użytkowników 15 serwisów online IDG w żaden sposób nie trafiały do naszego wydawnictwa. Tymczasem ponosimy znaczące koszty na utrzymywanie łączy do dostawców internetu. Dzięki IDGinternet chociaż część pieniędzy które nasi użytkownicy przeznaczają na dostęp do internetu wreszcie trafi do IDG wspierając rozwój nowych usług oraz serwisów" - twierdzi Michał Kreczmar wydawca serwisów online.

"Przygotowane wspólnie przez IDG Poland i Energis Polska rozwiązanie jest bardzo ważnym krokiem w drodze do przyspieszenia rozwoju Internetu w Polsce i jednocześnie kolejnym etapem w liberalizacji rynku telekomunikacyjnego. Cieszymy się, że doświadczenie technologiczne w połączeniu z oferowanym przez nas rozwiązaniem VISP pozwoli na udostępnienie Internautom szerokiego spektrum usług i serwisów. Wydawnictwu IDG umożliwi pozyskiwanie dodatkowych środków na wprowadzanie kolejnych nowości." Powiedział Maciej Terlikowski, odpowiedzialny za rozwiązanie VISP w Energis Polska.

Połączenia IDGinternet kosztują dokładnie tyle, co połączenia z numerem 020 2122 w sieci TP S.A. lub z numerami dostępowymi innych operatorów. Należność za połączenie - dokładnie tej samej wysokości, co w przypadku korzystania z numeru dostępowego Telekomunikacji Polskiej - zostaje automatycznie doliczona do rachunku telefonicznego użytkownika. Nie są naliczane żadne dodatkowe opłaty.

"IDGinternet to naturalne rozwinięcie naszej portalowej oferty - powiedział Darek Sokołowski szef sprzedaży online w IDG Poland - IDG.pl to wciąż rosnąca witryna z dużym gronem lojalnych użytkowników. Wielu z nich łączy się za pomocą dial-up - to dla nich głównie uruchomiliśmy nasz numer. Oczywiście numeru może używać każdy - nie tylko użytkownik IDG.pl czy innych witryn z naszej sieci do czego gorąco zachęcamy! Dzięki doświadczeniu Energisu proces uruchamiania numeru był szybki i bezbolesny - dodaje."

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Internet od IDG

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl