SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

ITI porządkuje strukturę

Nowe rodzaje dzialalności Grupy ITI

Grupa ITI ogłosiła we wtorek informację o nowych rodzajach działalności oraz zmianę w swojej strukturze zarządzania operacyjnego.

Grupa ITI kilkanaście dni temu uruchomiła pierwszy niezależny dostępu do Internetu w postaci usługi VISP "OnetKonekt", z którego już korzysta ponad 120.000 internautów, oraz wprowadza w życie pomysł "Media+", który jest efektywnym połączeniem możliwości różnych platform medialnych w jedną całość.

Rada Dyrektorów Grupy ITI podjęła decyzję zobowiązującą Komitet Wykonawczy do przejęcia, oprócz dotychczasowych strategicznych obowiązków, dodatkowo również zadań operacyjnych od Pana Piotra Cygana, dotychczasowego Dyrektora Zarządzającego Grupy ITI, który w związku z tym opuści Grupę z początkiem grudnia.

"Grupa ITI rozwija się i zmienia bardzo szybko. Nadchodzące dwa - trzy lata są nadzwyczaj ważne dla jej rozwoju. Biorąc pod uwagę szybko zmieniające się środowisko medialne, jak również przystąpienie Polski do Unii Europejskiej w 2004, Komitet Wykonawczy musi być pewien, że operacyjne synergie Grupy ITI są w pełni wykorzystywane, a nowe projekty są wprowadzane tak szybko jak to możliwe oraz w najbardziej skuteczny i efektywny sposób. Wszystkie te działania powinny pozwolić nam na wygenerowanie dodatkowych znacznych przepływów pieniężnych i w konsekwencji spowodować wzrost wartości Grupy. Komitet Wykonawczy jest przekonany, że wspólnie z utalentowanymi menadżerami zatrudnionymi w Grupie będzie w stanie zapewnić jej wysoką operacyjną sprawność i skuteczność." - powiedział Jan Wejchert, Prezes Grupy ITI.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ITI porządkuje strukturę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl