SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

ITI wycofa akcje

ITI Holdings zamierza wycofać akcje z publicznego obrotu w Polsce.

 Akcjonariusze ITI Holdings SA mają zadecydować 22 września o wycofaniu 143,47 mln akcji serii B z publicznego obrotu w Polsce, poinformowała spółka w komunikacie.

Według projektów uchwał WZ, akcjonariusze ITI Holdings mają wyrazić zgodę na proponowane wycofanie z publicznego obrotu w Polsce, 143.478.960 akcji serii B spółki, które obecnie są dopuszczone do publicznego obrotu w Polsce oraz udzielenia radzie dyrektorów instrukcji do wprowadzenia tej decyzji w życie.

Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (KPWiG) dopuściła do publicznego obrotu akcje serii B, ITI Holdings 14 maja 2002 roku. Po kilku przygotowaniach do wejścia na polski parkiet, zarząd spółki w końcu zdecydował zrezygnować z debiutu na GPW.

Spółka jest nadal notowana na giełdzie w Luksemburgu.

Grupa ITI Holdings SA miała 0,223 mln euro zysku netto w I kw. 2005 roku, wobec 17,45 mln euro zysku rok wcześniej.

Przychody grupy wyniosły 62,83 mln euro wobec 46,83 mln euro rok wcześniej. Zysk z działalności operacyjnej wyniósł w pierwszy kwartale odpowiednio 12,55 mln euro wobec 26,14 mln euro.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ITI wycofa akcje

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl