SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

IV Wirtualne Targi Edukacyjne

Od 14 do 16 września IV Wirtualne Targi Edukacyjne

Studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe i MBA, wyjazdy zagraniczne, kursy językowe i e-learningowe, specjalistyczne szkolenia oraz wydawnictwa edukacyjne - to oferta IV Wirtualnych Targów Edukacyjnych, trwających od 14 do 16 września.

Już po raz czwarty na stronie http://www.targi.edu.pracuj.pl/ odbędą się Wirtualne Targi Edukacyjne, organizowane przez serwis Edu.pracuj.pl. - W targach może wziąć udział każdy. Nie ma biletów wstępu, nie trzeba płacić za dojazd. Na targi można wejść z każdego komputera, który posiada dostęp do Internetu - mówi Marcin Pietras, odpowiedzialny za organizację przedsięwzięcia.

Wśród prezentowanych na targach ofert edukacyjnych znajdą się propozycje dla licealistów, studentów i absolwentów oraz specjalistów z kilkuletnim stażem zawodowym.
- Uczniowie szkół średnich będą mogli zapoznać się z propozycjami szkół policealnych, jak również z ofertami studiów licencjackich i magisterskich - wymienia Marcin Pietras. - Na targach zaprezentują się także szkoły językowe, organizatorzy wyjazdów zagranicznych oraz kursów e-learningowych. Studenci i absolwenci odnajdą informacje dotyczące studiów uzupełniających i podyplomowych. Specjaliści dotrą do ofert kursów doskonalących umiejętności zawodowe, studiów MBA czy szkoleń przygotowujących do specjalistycznych certyfikatów.

Jak co roku, przestrzeń targowa zostanie podzielona na 11 wirtualnych stoisk - pokoi tematycznych (m.in. studia licencjackie, wyjazdy językowe, MBA). - Goście, którzy odwiedzą targi, uzyskają szczegółowe informacje o danej instytucji edukacyjnej i jej ofercie. Będą mogli obejrzeć prezentacje wybranych szkół i organizacji oraz poznać osoby, które wcześniej skorzystały z ich usług - wyjaśnia Marcin Pietras. - Podobnie jak na tradycyjnych targach, odwiedzający będą mogli porozmawiać z przedstawicielami wszystkich instytucji. W przestrzeni wirtualnej możliwość tego rodzaju kontaktu zapewnią czaty oraz forum.

Sponsorem głównym targów będzie Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, a sponsorami pokoi tematycznych - Worldwide School, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu oraz Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Patronat medialny obejmą: Onet.pl, Radiostacja, "Filipinka", "Dlaczego", "Gazeta dla Maturzystów" oraz Program Rządowy "Pierwsza Praca".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: IV Wirtualne Targi Edukacyjne

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl