SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Izabela Albrychiewicz w zarządzie SAR, nowe firmy członkowskie

Walne zebranie członków Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR wybrało Izabelę Albrychiewicz do zarządu, a Rafała Ciszewskiego i Katarzynę Łakińską do rady nadzorczej. Nowymi członkami organizacji zostały firmy Directors, Duda Polska, Insignia, Nairobia, Progressivo i Jet Events.

Article

Izabela Albrychiewicz z MEC Poland w zarządzie SAR zastąpiła Rafała Ciszewskiego z K2, który zakończył drugą kadencję (zgodnie ze statutem organizacji członków zarządu obowiązuje ograniczenie do dwóch kadencji). Na drugą kadencję w zarządzie został wybrany Jakub Kamiński z agencji Brain.

Rafał Ciszewski i Katarzyna Łakińska z V&P zostali członkami rady nadzorczej SAR, zastępując Agnieszkę Kosik z MediaCom i Cezarego Antonia z FatBaby. Na drugą kadencję w radzie został wybrany Wojciech Borowski z McCann Worldgroup.

Prezesem SAR pozostaje Igor Kaleński z Saatchi & Saatchi Polska, wybrany na to stanowisko w czerwcu ub.r. (więcej na ten temat).

Do organizacji dołączyły agencje Directors, Duda Polska, Insignia oraz Nairobia, studio Progressivo zostało członkiem Klubu Brand Design, a agencja Jet Events - Klubu Agencji Eventowych. Natomiast z listy członków zostało skreślonych pięć agencji: Czart, Effectica, White Rabbit, Brandy i Edda.

Walne zgromadzenie SAR zatwierdziło sprawozdanie finansowe za 2013 rok, który organizacja zakończyła z dodatnim bilansem wynoszącym 143 tys. zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Izabela Albrychiewicz w zarządzie SAR, nowe firmy członkowskie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl