SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Śmigasz na hulajnodze eklektycznej? Pomyśl o ubezpieczeniu. To ważne!

Elektryczne hulajnogi rządzą w wielu polskich miastach. Jeździmy nimi do pracy, na spotkania z przyjaciółmi lub po prostu dla zabawy. Rzeczywistość wyprzedziła przepisy prawa, bo politycy pracują nad przepisami regulującymi poruszanie się hulajnogami, a my niestety od miesięcy słyszymy o wypadkach z ich udziałem. Niestety są poszkodowani. Skutki to najczęściej złamania, stłuczenia, urazy głowy, skaleczenia czy zwichnięcia. Fani hulajnóg powinni wziąć przykład z rowerzystów i zanim pomkną w miasto powinni zadać sobie pytanie czy mają odpowiednią polisę, która naprawdę może wybawić z kłopotu.

fot. link4Article

Używając hulajnogi należy zachować szczególną ostrożność i zawsze należy brać pod uwagę ryzyko wypadku. Jednak naprawdę niewiele trzeba, by rozpędzoną hulajnoga wpaść, co nie raz już w Polsce miało miejsce, na przechodnia czy zderzyć się z innym fanem hulajnóg. I kłopot gotowy. Stres, problemy ze zdrowiem, wizyty w przychodniach czy… roszczenia finansowe wobec sprawcy wypadku. I tu – gdy to my jesteśmy sprawcą - zbawieniem jest polisa. – Najlepszym rozwiązaniem będzie OC w życiu prywatnym. Dzięki temu ubezpieczeniu nie będziemy musieli z własnych środków pokrywać kosztów ewentualnego leczenia, hospitalizacji czy innych zabiegów, którym po kolizji może zostać poddana osoba poszkodowana. – wyjaśnia Maciej Krzysztoszek z LINK4. Ochrona OC w życiu prywatnym to element wielu produktów LINK4. Jest w pakiecie LINK4 Mama, czyli specjalnym  ubezpieczeniu dla dzieci i rodziców, w OC i NNW dla rowerzystów, ale także ubezpieczeniu nieruchomości. – Bardzo ważne jest to, że ochrona z OC w życiu prywatnym kupionym wraz z ubezpieczeniem nieruchomości w wariancie rozszerzonym będzie przysługiwać nie tylko właścicielowi mieszkania czy domu, ale też wszystkim domownikom. Współmałżonkowi, partnerowi lub partnerce, dzieciom. Słowem wszystkim, którzy zamieszkują ubezpieczoną nieruchomość. – precyzuje Krzysztoszek. Warto dodać, że OC w życiu prywatnym wybawi nas z kłopotów także wtedy, gdy zalejemy sąsiadów i w szeregu innych losowych przypadków, w których – jako ubezpieczony - ponosimy winę wobec osób trzecich. A dla wszyscy, który obawiają się niefrasobliwych fanów hulajnóg powinni pomyśleć o polisie NNW. – W przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczenie NNW gwarantuje wypłacenie świadczenia zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia. – mówi Maciej Krzysztoszek.

Wszystkie ubezpieczenia LINK4 - komunikacyjne, mieszkaniowe, podróżne, a także LINK4 Mama -  można kupić poprzez stronę www.link4.pl, na której znajdują się też ogóle warunki ubezpieczenia, u agentów lub przez telefon, pod numerem 22 444 44 44.

Konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, rozwieją wątpliwości i pozwolą dobrać najlepszą polisę do naszych potrzeb i możliwości.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Śmigasz na hulajnodze eklektycznej? Pomyśl o ubezpieczeniu. To ważne!

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Znafffca ubezpieczeń
Tak tak. Kwota NWW 5 000 PLN myślę, że pokryje wszystkie koszty leczenia. Chyba, że mówimy o bandażach lub plastrach?! Nie oszukujcie, okłamujcie ludzi!!
odpowiedź