SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jak w prosty sposób stworzyć stronę internetową?

Intuicyjność, łatwość obsługi, innowacyjność – to trzy słowa, które przyświecały twórcom najnowszego narzędzia do szybkiego tworzenia stron internetowych. Bowwe to kreator, który pozwala na zbudowanie strony internetowej i zarządzanie nią w oparciu o autorski CMS. Rozwiązanie to jest dedykowane  firmom, które chcą być obecne w Internecie, ale nie mają specjalistycznej wiedzy, aby samodzielnie i od podstaw stworzyć stronę www.

Article

 O tym,  jak ważna jest obecność firmy w sieci, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Wielu przedsiębiorców poszukuje rozwiązań, które pozwolą na szybkie wdrożenie strony internetowej bez konieczności zatrudniania informatyka. Bowwe to narzędzie, dzięki któremu nawet internetowemu laikowi uda się stworzyć funkcjonalną stronę i zarządzać nią. Prosty kreator i kilkanaście darmowych szablonów umożliwiają stworzenie przejrzystej witryny, opartej o autorski Content Management System (CMS), który pozwala na wygodne aktualizowanie treści. Właściciel firmy sam może zdecydować o funkcjach i wyglądzie strony, którą stworzy.

„Najważniejsza w web designie jest intuicyjność i dokładne poznanie potrzeb użytkowników przyszłej strony.  Przedsiębiorca najlepiej zna swojego klienta, dlatego to on powinien stworzyć stronę, która idealnie będzie odpowiadać potrzebom osób potencjalnie zainteresowanych działaniem firmy.” – mówi jeden z twórców Bowwe.com.

Jednak opisywana platforma to nie tylko kreator z szablonami, ale też rozwiązanie, dające szereg innych możliwości. Pomysłodawcy projektu skoncentrowali się na tym, aby tworzone witryny miały charakter społecznościowy i dostarczały klientom wiarygodnych i niezbędnych informacji, tak aby ci mogli podjąć decyzję o zakupie produktu czy usługi już na stronie.  Witryny uruchomione przy użyciu platformy są dynamiczne i mają za zadanie wspierać sprzedaż.  Wiele dostępnych funkcji wiąże się ze współpracującym z Bowwe  systemem Honaro, który pozwala min. na dodawanie wiarygodnych opinii na temat produktów i usług. Mechanizm ten powoduje, że markę ocenić może jedynie osoba, która była jej klientem, co gwarantuje firmie dużą wiarygodność. W ofercie znajduje się również zautomatyzowany system dodawania treści na profilach społecznościach. Umożliwia on publikowanie postów na wszystkich prowadzonych przez firmę fanpage’ach za pomocą jednego przycisku.

 Skonstruowana dzięki kreatorowi strona jest przyjazna wszystkim wyszukiwarkom oraz urządzeniom mobilnym. Ma to niebagatelne znaczenie zwłaszcza przy pozycjonowaniu w Google, które premiuje strony przystosowane do przeglądania na tabletach i smartfonach. Kolejną funkcją serwisu jest dostęp do panelu Site Statistics, który daje możliwość śledzenia ruchu i dostarcza danych o zachowaniach użytkowników odwiedzających stronę.

Korzystanie z produktu nie wiąże się z ponoszeniem dodatkowych kosztów za hosting . Serwis zapewnia techniczne wsparcie klienta  oraz marketingowe doradztwo w zakresie najnowszych rozwiązań, które mają za zadanie przyciągnąć większą liczbę użytkowników. Do najważniejszych narzędzi marketingowych należy  system booking engine, możliwość dystrybucji kuponów rabatowych oraz opcja zaplanowania wydarzenia.
 


 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jak w prosty sposób stworzyć stronę internetową?

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl