SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jakie nowe taryfy Orange?

W poniedziałek oficjalna prezentacja cenników Orange. Tymczasem pojawiły się pierwsze "przecieki".

Wczoraj na konferencji prasowej poinformowano jedynie o ogólnych planach związanych ze zmianą marki Idea na Orange, która nastąpi 19 września.

Nie ujawniono tego, co interesuje posiadaczy telefonów komórkowych najbardziej - oferty cenowej. Jak informuje rzecznik prasowy sieci Orange w Polsce, Jacek Kalinowski, szczegóły ofert, taryfy oraz ceny telefonów zostaną zaprezentowane w najbliższy poniedziałek.

Tymczasem w 'sieci' pojawiły się nieoficjalne informacje na temat nowych taryf Orange, które podał m.in. internetowy serwis Telepolis.

Nowe taryfy Orange dla klientów indywidualnych mają budowę modułową, podobną do taryf Era Komfort. Podstawowym warunkiem jest wzięcie ofert (z poniższych 2 tabel, badź tylko jednej z nich) na sumę co najmniej 25 zł.

Tabela 1 - kwota na połączenia i wiadomości do wszystkich sieci.

Pakiet

10zł

25zł

50zł

75zł

100zł

200zł

Minuta

0,75 zł

SMS

0,20 zł

MMS

0,40 złTabela 2 - kwota na połączenia i wiadomości w ramach sieci Orange PL i sieci stacjonarnych.

Pakiet

10zł

25 zł

50 zł

75 zł

100 zł

Minuta

0,60zł

0,60zł

0,50zł

0,40zł

0,35zł

SMS

0,10 zł

MMS

0,20 zł


 

Tabela 3 - bezpłatne połączenia z wybranymi numerami.

Opcja

1 numer

3 numery

5 numerów

Cała sieć

Cena

15 zł

25 zł

40 zł

200 zł


 

Tabela 4 - darmowe wieczory i weekendy.

Opcja

Codzienne 22-9

Codziennie 22-9 i weekend

Codzienne 20-9 i weekend

Cena

15 zł

25 zł

50 złTransmisja danych - standardowa stawka to 0,25 zł za 50 kB. W wypadku wykupienia pakietów kwotowych na transmisję danych ceny kształtują się jak w tabeli poniżej.

Tabela 5 - pakietowa transmisja danych.

Pakiet

5 zł

10 zł

25 zł

50 zł

Taryfikacja

50 kB - 5 gr

100 kB - 5 gr

Oto oficjalna informacja o taryfach marki Orange przedstawiona wczoraj na konferencji prasowej w Warszawie.

Twój Mix, to oferta dla klientów, którzy cenią pełną kontrolę wydatków i kosztów oraz chcą mieć automatyczny hamulec przed przekroczeniem kwoty zobowiązania. To idealna oferta na prezent dla dziecka i dla kogoś, kto dopiero uczy się korzystać z telefonu (nie wie jeszcze ile rozmawia, SMSuje i jakie z tym wiążą się koszty). PTK Centertel jako pierwszy wprowadził na polski rynek ofertę mixa (połaczenia abonamentu i telefonu na kartę) i dalej zapewnia najatrakcyjniejszą ofertę mixa na rynku – Twój Mix. W Twoim Mixie, klienci mają największy na rynku wybór kwot – opcji mixa, wraz z największym wyborem telefonów (w tym też najnowocześniejszych, a nie tylko prostych i tanich). Dodatkowo w Twoim Mixie, Orange oferuje unikalną formę doładowania telefonu przez SMS - usługa Doładuj Mix. Teraz można doładować telefon bez konieczności wychodzenia z domu, kupowania zdrapki, a nawet wtedy, gdy klient nie ma w danym momencie pieniędzy. Twój Mix, to pełna uczciwość – naliczanie sekundowe, miesięczny kapitał złotówek.

Twój Plan, to oferta dla klientów, który doskonale znają swoje potrzeby związane z telefonem. Twój Plan, jest doskonałą ofertą dla każdego, kto ceni prostotę, ale też swobodę rozmów i korzystania z telefonu oraz dla osób, które szukają usług obniżających koszty połączeń. Oferta ta zapewnia możliwość zoptymalizowania wydatków poprzez idealne dopasowanie poszczególnych opcji – usług. Twój Plan został stworzony na podstawie bardzo dobrze przyjętej przez polskich klientów oferty Jedna Idea poprzez znaczne jej rozbudowanie i poszerzenie możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb klientów. W Twoim Planie, Orange daje największą ilość usług, z których klient sam układa swoją ofertę. Nie ma standardowego planu taryfowego, ale 5 usług podstawowych, z których klient wybiera to, co go interesuje i jest dla niego najkorzystniejsze. W ramach każdej usługi jest kilka opcji, dzięki czemu klient może dopasować usługę do swoich potrzeb i równocześnie zoptymalizować wydatki na telefon. Poza tym w Twoim Planie, co miesiąc można dowolnie zmieniać ustawienia tych usług. Od sumy usług (wybranych w momencie podpisywania umowy) obliczona jest cena telefonu. Poza tym Twój Plan to największy wybór usług zapewniających nieograniczone rozmowy i to bez żadnych limitów! Uczciwość Twojego Planu, to naliczanie sekundowe, miesięczny Kapitał Złotówek i równoległość korzystania ze wszystkich usług (dane połączenie zawsze jest wykonywane z usługi, która zapewnia najkorzystniejszą cenę za nie). Ponadto Orange nie zapomina o kontroli wydatków – zapewnia różne usługi kontroli kosztów również w ofercie abonamentowej.

Orange Go (nowa oferta prepaid) to:
- prostota i wygoda dla mniej doświadczonych użytkowników
- brak zobowiązań
- szeroki wybór usług
- atrakcyjne cen
- najwyższa jakość obsługi
- gwarancja bezpieczeństwa:
Usługa SOS – możliwość komunikacji nawet w sytuacji braku środków na koncie
Usługa Gwarancja Zwrotu
-elastyczna migracja do ofert abonamentowych z zachowaniem numeru

Zestawy Orange Go z telefonami:
Starter 30 zł
* na start 30 zł do wykorzystania
* czas realizacji połączeń wykonywanych: 1 miesiąc
* czas realizacji połączeń odbieranych: 12 miesięcy

szeroki wybór telefonów:
* Siemens A70
* Nokia 2600
* Nokia 3100
* Sony Ericsson T290i
* Philips 362

zestaw startowy 20 zł
* na start 20 zł do wykorzystania
* czas realizacji połączeń wykonywanych:  1 miesiąc
* czas realizacji połączeń odbieranych:   12 miesięcy

Twój Internet to:
- bezprzewodowy dostęp do internetu teraz dla każdego
- największy w Polsce zasięg bezprzewodowego internetu wysokiej jakości (EDGE)
- łatwa obsługa, korzystne ceny, nielimitowany dostęp
- szeroki wybór personalizowanych produktów

Twój Internet to szeroki wybór modemów dostępnych w każdej opcji:
* PC Cards GC89 EDGE / WiFi
* PC Card GC75 GPRS
* PC Card GC85 GPRS / EDGE
* NOWOŚĆ – modem podłączany do komputera za pomocą uniwersalnego łącza USB
* możliwość stosowanie zarówno do komputerów przenośnych jak i stacjonarnych


Nowe taryfy Orange dla Firm:
5 elastycznych planów taryfowych Firma z dużymi pakietami bezpłatnych minut i atrakcyjnymi stawkami za połączenia,  bezpłatne naliczanie sekundowe oraz zestaw usług dodanych obniżających koszt połączeń (Biznes Grupa, Bezpłatne Rozmowy dla Firm, przesyłanie danych)
3  plany taryfowe Firma Mix ułatwiające kontrolę kosztów rozmów pracowników, połączenie zalet telefonu na abonament i telefonu na kartę.
Rozwiązania wspierające efektywność i skuteczność działania firm:
Pakiet E-mail dla Firm dla małych i średnich firm to oferta dająca możliwość dostępu do własnego konta e-mail poprzez telefon komórkowy tylko za 8 zł netto miesięcznie.
Business Everywhere. - pakiet umożliwiający dostęp do Internetu lub zasobów firmowych poprzez laptop z kartą PC. Pakiet zawiera:
- Kartę PC Orange
- Kartę SIM
- Oprogramowanie pulpitu
- Dowolną technologia mobilnego przesyłania danych (EDGE /GPRS/WLAN, wkrótce UMTS)
Orange ma obecnie największy zasięg szybkiej mobilnej transmisji danych EDGE obejmującej już 78% populacji w Polsce.

BlackBerry skierowany do największych firm. Przy użyciu specjalnych terminali oferuje ciągły dostęp do firmowej poczty elektronicznej.

Unikalna oferta Orange Business Services dla największych firm:
PTK Centertel będzie korzystał z licznych doświadczeń Orange w przygotowywaniu ofert skierowanych specjalnie dla największych klientów. Klienci otrzymają najwyższy poziom obsługi klienta gwarantowany przez Orange Business Services (24/7 wsparcie techniczne, dedykowani konsultanci, program wymiany telefonów) oraz będą mieli dostęp do zaawansowanych usług takich jak:
Fleet Manager do zarządzania flotą telefonów komórkowych przez klienta
Międzynarodowa Biznes Grupa – usługa, dzięki której połączenia komórkowe między oddziałami międzynarodowej firmy, korzystającej z oferty Orange w swoich krajach.

A jaka jest Państwa opinia?

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jakie nowe taryfy Orange?

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl