SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jakub Dymek znów współpracuje z „Tygodnikiem Powszechnym”

„Więcej niż zero: Stanowski jako autorytet w świecie bez autorytetów” to tekst Jakuba Dymka, który ukazał się na łamach nowego wydania „Tygodnika Powszechnego” (Tygodnik Powszechny). To powrót publicysty do tytułu, jego ostatni artykuł pojawił się tam w 2018 roku.

Jakub Dymek, fot. Krzysztof Żuczkowski / PRZEGLĄD Jakub Dymek, fot. Krzysztof Żuczkowski / PRZEGLĄD

W ostatnim numerze „Tygodnika Powszechnego” pojawił się tekst Jakuba Dymka „Więcej niż zero: Stanowski jako autorytet w świecie bez autorytetów”. Publicysta pisze o Kanale Zero w kontekście rynku medialnego, ale także aspiracji mężczyzn i głodu autentyczności.

„Potwierdzam 🙂 Po pewnej przerwie wróciłem na lamy »Tygodnika Powszechnego« i gorąco zachęcam do lektury mojego jutrzejszego tekstu o Kanale Zero, męskości, polaryzacji, jutubach i panice starych mediów. Spoiler: daje dojść do głosu bohaterom tekstu, a nawet się wypowiedzieć” - napisał Dymek na X we wtorek.

Nazwisko Dymka nie znikło ze stopki redakcyjnej „Tygodnika Powszechnego”, ale ostatni jego tekst na łamach tytułu ukazał się w marcu 2018 roku.

Jakub Dymek od 2019 roku pracuje w tygodniku „Przegląd”. Publikuje także artykuły m.in. na platformie Substack oraz prowadzi wraz z Marcinem Giełzakiem kanał na Youtubie „Dwie lewe ręce”. Od listopada jest stałym rozmówcą Łukasza Warzechy na jego youtube'owym kanale. W przeszłości współpracował z „Krytyką Polityczną”, „Rzeczpospolitą, TVN 24 i „Dziennikiem Gazetą Prawną”. 

Dołącz do dyskusji: Jakub Dymek znów współpracuje z „Tygodnikiem Powszechnym”

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Alternatywka
Wolę kupić pizzę co tydzień.
10 5
odpowiedź
User
1
Wolę kupić pizzę co tydzień.

Prasa, książki ? Pizza to jedzenie - nie kultura.
5 11
odpowiedź
User
Alternatywka
Wolę kupić pizzę co tydzień.

Prasa, książki ? Pizza to jedzenie - nie kultura.

Z prasy kupuję "Warszawską Gazetę". Lubię to, co mi smakuje. Pizzę też.
10 8
odpowiedź