SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jakub Gołąb w zespole Vision Group

Do zespołu Vision Group dołączył Jakub Gołąb. Jako senior advisor będzie wspierał projekty firmy w zakresie analiz strategicznych i projektowania działań public affairs dla klientów z sektora medycznego i farmaceutycznego. 

Zespół zarządzający Vision Group Zespół zarządzający Vision Group

Jakub Gołąb to doświadczony ekspert, doradca, analityk i menadżer, z ponad dwudziestoletnią praktyką zarówno po stronie sektora publicznego, jak i prywatnego. Pracował m.in. jako doradca i rzecznik prasowy Ministerstwa Zdrowia, jako rzecznik polskiej prezydencji w Radzie UE oraz jako analityk i doradca w gabinecie marszałka Sejmu. Był też zaangażowany w realizację licznych projektów i kampanii społecznych, łączących interesariuszy z różnych dziedzin życia społecznego.

Tworzył i odpowiadał za realizację strategii komunikacji izby gospodarczej Polmed oraz pracował w globalnych firmach farmaceutycznych, gdzie zajmował się public affairs oraz relacjami pacjenckimi. Na przestrzeni ostatnich lat był dyrektorem, odpowiedzialnym za obszar dialogu społecznego i komunikacji w Biurze Rzecznika Praw Pacjenta.

Dołącz do dyskusji: Jakub Gołąb w zespole Vision Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl