SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jan Michalski na czele Deloitte Digital, odchodzi Olgierd Cygan

Nowym szefem Deloitte Digital został Jan Michalski, od 3 lat związany z Deloitte - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Firma skupi się na usługach związanych z transformacją cyfrową biznesu. Ze spółką rozstaje się jej dotychczasowy szef Olgierd Cygan.

Jan MichalskiArticle

Jako lider Deloitte Digital Jan Michalski będzie kierował pracą blisko 200 osób w Europie Środkowej, doradzając firmom, w jaki sposób efektywnie wykorzystywać technologię do tworzenia najlepszych doświadczeń klientów i użytkowników na każdym etapie ich interakcji z marką.

- Bardzo uważnie śledzimy zachodzące na rynku zmiany. Dynamicznie postępujący rozwój nowych technologii kładzie kres dotychczasowym modelom biznesowym, zmieniając układ rynkowych sił i tworząc nowe. Najistotniejsze są jednak rosnące oczekiwania konsumentów. Naszą rolą jest to, aby je zamieniać w sukces naszych klientów. Dlatego w świadczonych przez nas usługach łączymy trzy kluczowe aspekty: strategię, wsparcie technologiczne i kreatywne oraz konsulting. Nie ograniczamy się wyłącznie do przyjętych już rozwiązań, ale szukamy także nowych możliwości, reagując na aktualne trendy - opisuje Michalski.

Z Deloitte jest związany od wiosny 2016 roku. Poprzednio pełnił funkcję lidera pionu salesforce na region Europy Środkowej. Wcześniej pracował m.in. jako szef Salesforce.com w Grupie Outbox oraz na stanowiskach menedżerskich w BT Group i Tata Consultancy Services

Michalski ma ponad dziesięć lat doświadczenia w obszarach CRM, mobile, wsparcia sprzedaży oraz obsługi klienta. Specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych technologii i wykorzystaniu ich do poprawiania rezultatów biznesowych oraz budowania długotrwałych relacji z klientami.

Deloitte Digital stawia na wsparcie transformacji cyfrowej

Obecnie Deloitte Digital skupi się na rozwoju wsparcia w zakresie transformacji cyfrowej biznesu. Firma oferuje usługi technologiczne, kreatywne, strategiczne oraz doradztwo biznesowe.

- Rozszerzenie usług Deloitte Digital wynika przede wszystkim z naszej współpracy z klientami i ich rosnących oczekiwań związanych z kompleksową obsługą transformacji cyfrowej: od przygotowania strategii po doradztwo, wdrożenia nowych rozwiązań czy ich koordynację - tłumaczy Andrzej Lachowski, partner zarządzający działem konsultingu Deloitte. - W obliczu dynamicznych zmian związanych m.in. z Przemysłem 4.0 firmy doradcze, takie jak Deloitte, muszą rozszerzać zakres swojej działalności i wsłuchiwać się w potrzeby rynku - dodaje.

Rok temu Deloitte Digital znacząco ograniczył oferowanie tradycyjnych usług reklamowych z zakresu ATL i rozstał się z częścią pracowników. Przy obsłudze pozostałych klientów ATL-owych współpracowała z FCB Bridge2Fun.

Jednocześnie Deloitte Digital rozwijał się w innych obszarach - w połowie 2016 roku przejął agencję uselab specjalizującą się w projektowaniu usług i produktów.

Z Deloitte Digital żegna się Olgierd Cygan

Na stanowisku szefa Deloitte Digital Jan Michalski zastąpił Olgierda Cygana, który kierował firmą od początku jej działalności. Firma od 1999 roku działała jako niezależna agencja marketingu internetowego Digital One, a jesienią 2015 roku została przejęta przez Deloitte.

Cygan był przez wiele lat prezesem IAB Polska oraz członkiem zarządu Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR, współtworzył festiwal komunikacji interaktywnej Filmteractive. Nie podano jego obecnych planów zawodowych.

Dołącz do dyskusji: Jan Michalski na czele Deloitte Digital, odchodzi Olgierd Cygan

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ekspert
nic wielkiego, wiadomo o tym było od dawca.

Po to sie sprzedało firmę, aby teraz iść na emeryturę.
odpowiedź
User
Wspaniały to był projekt
Nie zapomnę go nigdy. Dużo kasy ktoś wziął. Dużo kasy ktoś inny stracił. Życie. Ciekawe czy inne agencje dalej będą marzyć o ożenku z consultingiem.
odpowiedź
User
mr
to nie Tarczyński?
odpowiedź