SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jan Ściegienny i Przemysław Mitraszewski w radzie ZFPR, Agnieszka Bajur w zarządzie

Do rady Związku Firm Public Relations dołączyli Jan Ściegienny i Przemysław Mitraszewski. Zastąpili w niej Annę Deręgowską-Watza i Bogdana Boniszewskiego. Z kolei Agnieszka Bajur zajęła miejsce Grzegorza Millera w zarządzie Związku.

Article

W wyniku tajnego głosowania podczas zwyczajnego walnego zgromadzenia członków Związku Firm Public Relations w skład rady ZFPR weszli: Przemysław Mitraszewski (Lighthouse Consultants), Jan Ściegienny (Hill&Knowlton Strategies), Katarzyna Terej (TBT i Wspólnicy) i Lidia Marcinkowska (Neuron Agencja Public Relations).

Terej i Marcinkowska były członkami rady w poprzedniej kadencji, która właśnie dobiegła końca. Mitraszewski i Ściegienny zastąpili w niej z kolei Annę Deręgowską-Watza (Planet PR) i Bogdana Biniszewskiego (ComPress).

Do zarządu ZFPR dołączyła Agnieszka Bajur z agencji Marketing & Communications Consultants, zastępując Grzegorza Millera, który przestał być członkiem zarządu ZFPR, po tym jak odszedł z agencji Monday PR i założył agencję MillerMedia Communications, która nie jest członkiem Związku.

Oprócz Agnieszki Bajur w zarządzie ZFPR zasiadają: prezes Norbert Ofmański z OnBoard PR i jako wiceprezesi Julia Kozak z FleishmanHillard oraz Jakub Dmitrowski ze Smart Media.

Dołącz do dyskusji: Jan Ściegienny i Przemysław Mitraszewski w radzie ZFPR, Agnieszka Bajur w zarządzie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl