SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Janusz Majewski z „Diamentem Trójki 2018”

Redakcja Programu III Polskiego Radia wręczyła reżyserowi Januszowi Majewskiemu „Diament Trójki”. Uroczysta gala „Talentów Trójki 2018” odbyła się w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.

Fot. Wojciech Kusiński/Polskie Radio Article

„Talenty Trójki” to konkurs, który stanowi formę realnej pomocy dla debiutantów na początku ich drogi artystycznej. Biorą w nim udział młodzi, najbardziej obiecujący twórcy - studenci oraz absolwenci uczelni artystycznych do 30. roku życia.

Nagrodzeni zostali: Monika Frajczyk (kategoria teatr), Irmina Rusicka (sztuki wizualne) oraz Jakub Radej (film).

Podczas finałowej gali „Talentów Trójki” wręczana jest także nagroda specjalna - „Diament Trójki”. W tym roku kapituła zdecydowała, że wyróżnienie trafi do reżysera Janusza Majewskiego.

Laureaci otrzymali nagrody finansowe w wysokości 10 tys. zł. Finaliści wyróżnieni zostali nagrodami pieniężnymi po 3 tys. zł.

Rozstrzygnięcie tegorocznej edycji konkursu i wręczenie nagród odbyło się w poniedziałek w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Galę poprowadzili Katarzyna Borowiecka i Ryszard Jaźwiński, a wieczór uświetniła swoim występem Sonia Bohosiewicz.

Według badania Radio Track Millward Brown udział Trójki pod względem słuchania w okresie od maja do lipca 2018 roku w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 5,7 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Janusz Majewski z „Diamentem Trójki 2018”

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ERGO
A cóż to za radiowy..... diament Trójki...., że zachwycił dziennikarską radiową kapitułę, ale nie wzbudził już nie tylko zachwytu, ale wręcz żadnego zainteresowania ze strony radiosłuchaczy Trójki ???? Pytam dlatego, bo to zastanawiające.... Mimo, że artykuł jest od prawie tygodnia....do tej pory nie ma komentarzy na temat tego wydarzenia...
15 8
odpowiedź