SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jarosław Starczewski w zarządzie UPC Polska. Odpowiada za rozwój pionu B2B

Z początkiem sierpnia do zarządu UPC Polska dołącza Jarosław Starczewski, obejmując nowo utworzone stanowisko wiceprezesa ds. rozwoju biznesu. Przejmie odpowiedzialność za obszar B2B, w tym segmenty SE, ML oraz WHS, a także rozwój rynku i ekspansję.

Jarosław Starczewski, fot. materiały prasoweArticle

Starczewski jest menadżerem wyższego szczebla z doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej. W trakcie swojej kariery zawodowej zajmował stanowiska kierownicze i nadzorcze. Był m.in. wiceprezesem i prezesem Exatel, spółki telekomunikacyjnej, która zarządza jedną z największych szkieletowych światłowodowych sieci w Polsce oraz prezesem operatora telekomunikacyjnego NOM.

Ostatnio pracował w Orange Polska

Poprzednio pracował w Orange Polska jako dyrektor wykonawczy, odpowiadając za zarządzanie sprzedażą do hurtowych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce i poza granicami, a także zarządzanie pełnym portfelem produktów hurtowych.

- Jestem w pełni przekonany, że bogate doświadczenie Jarka, jego głębokie zrozumienie rynku telekomunikacyjnego oraz umiejętności przywódcze pomogą całemu zespołowi B2B kontynuować osiąganie dobrych wyników i sięgać po jeszcze więcej, wykorzystując pełen potencjał naszej organizacji - komentuje Robert Redeleanu, CEO UPC Polska.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Jarosław Starczewski jest absolwentem telekomunikacji na Politechnice Warszawskiej. Ma też dyplom MBA Uniwersytetu Illinois w Urbana-Champaign.

W pierwszym kwartale 2021 roku baza klientów UPC Polska powiększyła się o 5,3 tys. do 1,53 mln, zaś liczba subskrypcji telewizji cyfrowej wzrosła o 9,2 tys. do 3,27 mln. W zasięgu sieci operatora jest już 3,65 mln gospodarstw domowych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jarosław Starczewski w zarządzie UPC Polska. Odpowiada za rozwój pionu B2B

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl