SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jesień w TTV: cztery nowe programy, jako hit stacji zapowiadana „Druga Twarz” z Karoliną Gilon

W jesiennej ramówce stacji TTV zadebiutują cztery programy, w tym zapowiadana jako hit stacji „Druga Twarz”, z Karoliną Gilon. -  Od samego początku stawiałam na prawdziwe sytuacje, prawdziwych ludzi, Polskę różnorodną, nie wstydzącą się czasami swoich dziwactw - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

 

Article

TTV przygotowała na jesień cztery nowe programy. 1 października zadebiutuje show „Druga Twarz”, które poprowadzi znana widzom z „Top Model” Karolina Gilon. W serii zobaczymy metamorfozy osób, które swoim wyglądem budzą kontrowersje w otoczeniu. Nad wizerunkami uczestników pracować będą Malwina Wędzikowska, Marcin Tyszka i Łukasz Urbański.

W jesiennej ramówce stacji zobaczymy także dwie zmodyfikowane wersje znanego widzom formatu „Damy i wieśniaczki”. Już pod koniec sierpnia na ekranach zadebiutowali „Dżentelmeni i wieśniacy”, w którym eleganccy mężczyźni konfrontują się z surową rzeczywistością na wsi, a wiejscy gospodarze będą odnajdywać się w wielkomiejskim życiu. Na jesień zaplanowany jest także polsko-ukraiński format „Damy i wieśniaczki. Za granicą”, gdzie wystąpią Polki i Ukrainki.

Jak mówi w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV, oba formaty stawiają na autentyczność oraz wymianę doświadczeń między ludźmi, co podoba się widzom.

- Mam wrażenie, że wielu moich kolegów z telewizji na siłę dzieli Polskę na kategorie „A”, „B”, „C”. Ja mam zasadę Polski nie dzielić, tylko łączyć - po to, by ludzie poznawali siebie, swoje zwyczaje i upodobania. Jestem przekonana, że „Dżentelmeni i wieśniacy” oraz „Damy i wieśniaczki” przez specyficzną energię między uczestnikami, po prostu dobrze się ogląda. My się z nich nie śmiejemy - owszem, stawiamy ich w trudnych sytuacjach, ale mają szanse się w nich odnaleźć - komentuje Lidia Kazen.

W czwartek, 21 września na antenie TTV zadebiutował także nowy serial paradokumentalny „Fachowcy”. Jego bohaterami są hydraulicy, malarze, stolarze i inni profesjonaliści, którzy w pracy spotykają się z nietypowymi sytuacjami, w których stawiają ich zleceniodawcy. Zdaniem Lidii Kazen, wyróżnikiem „Fachowców” na nasyconym rynku paradokumentów jest humor.

- „Fachowcy” to program zabawny, da ludziom dużo rozrywki bez zadęcia. Nie wyważamy tym serialem otwartych drzwi – paradokumenty cieszą się w Polsce ogromną popularnością, a nasz format będzie na tle innych po prostu śmieszny - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Lidia Kazen.

Dyrektor programowa TTV dodaje, że źródło sukcesu tego formatu w Polsce tkwi w niewymagającej formie.

- Paradokumenty bardzo przyjemnie się ogląda. Nie trzeba przy nich dużo myśleć, one relaksują, pozwalają zapominać o swoich problemach. To prosta, łatwa rozrywka, najwidoczniej widzowi potrzebna - ocenia Lidia Kazen.

Z nowymi sezonami wracają także znane widzom produkcje, jak „Usterka”, „Gogglebox. Przed telewizorem”, „Nauka jazdy”. Jesienią zobaczymy także nowe serie „Królowych życia”, „Pierwszy raz za granicą”, „Kossakowski. Być jak...” czy kulinarne „10 zadań specjalnych Michela Morana”.

Dyrektor programowa TTV z rozmowie z naszym portalem dodaje, że stacja stawia na realistyczne formaty, pokazujące jak naprawdę wygląda Polska i jej mieszkańcy. Dodaje przy tym, że jesienna ramówka opiera się na produkcjach własnych.

- Jestem więcej niż przekonana, że o sukcesie TTV decyduje nasza żelazna konsekwencja. Od samego początku stawiałam na prawdziwe sytuacje, prawdziwych ludzi, Polskę różnorodną, nie wstydzącą się czasami swoich dziwactw. Z sezonu na sezon dopełniamy naszą ramówkę, są w niej programy i trochę prowokacyjne, i kontrowersyjne – razem tworzą mieszankę interesującą dla widza. Jak zwykle, stawiamy na własne formaty, które stanowią około 70 procent ramówki.  – mówi Lidia Kazen.

W pierwszym półroczu br. TTV miała 2,08 proc. udziałów w grupie komercyjnej, o 8,9 p.proc więcej niż w analogicznym okresie roku poprzedniego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jesień w TTV: cztery nowe programy, jako hit stacji zapowiadana „Druga Twarz” z Karoliną Gilon

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
typiara
Ten perogram z Gilon brzmi jak zrzyna z Operacji Stylówy z MTV...
8 10
odpowiedź
User
Gość54321
"Paradokumenty bardzo przyjemnie się ogląda. Nie trzeba przy nich dużo myśleć, one relaksują, pozwalają zapominać o swoich problemach. To prosta, łatwa rozrywka, najwidoczniej widzowi potrzebna - ocenia Lidia Kazen."

Bardzo śmieszne. :-) Dla mnie , mojej rodziny i wielu ludzi nie. Żeby ktoś źle nie zinterpretował tego komentarza.
10 8
odpowiedź