SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jet Line powiększa sieć nośników do 220

Firma reklamy zewnętrznej Jet Line zwiększyła sieć ekranów digital out of home do 220. Ekrany operatora More są już obecne w sześciu miastach Polski.

Article

Sieć ekranów More DOOH Jet Line dotąd była obecna w Warszawie i Krakowie. Do listy miast już dołączył Wrocław, do końca sierpnia ekrany pojawią się w Katowicach, Poznaniu i Trójmieście. 

- Od 1 września sieć ekranów MORE będzie liczyć 220 ekranów i będzie znajdować się w 6 miastach w Polsce. Rozbudowujemy sieć w odpowiedzi na zapotrzebowanie i zainteresowanie Klientów i jeszcze jesienią br. mamy w planach powiększenie sieci do ponad 300 nośników. To jest mniejsza skala niż zakładaliśmy, ponieważ w czasie pandemii priorytetowe stały się inne zadania, przede wszystkim utrzymanie zatrudnienia. Wyraźnie ograniczyliśmy inwestycje, ale nasze ekrany DOOH już działają w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu, od września dołączą kolejne miasta: Katowice, Poznań i Trójmiasto - mówi Andrzej Słomka, dyrektor zarządzający Jet Line.   

More to sieć nośników DOOH adresowanych do mieszkańców dużych miast. Są lokalizowane w witrynach sklepów, restauracji i punktów usługowych.

Od sierpnia na ekranach More pokazywana jest wystawa „Ślady Powstania Warszawskiego”. Obejmuje 100 różnych zdjęć powstańczych, z których każde ilustruje historię miejsca lub najbliższej okolicy, w której znajduje się ekran. Umieszczone przy ekranach kody QR przenoszą na strony Muzeum Powstania Warszawskiego: do kalendarium Powstania, Fototeki i Archiwum Historii Mówionej.

Dołącz do dyskusji: Jet Line powiększa sieć nośników do 220

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl