SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Joanna Jędrzejczyk i Jiri Prochazka w reklamie XTB

XTB ruszył z kampanią promocyjną z udziałem Joanny Jędrzejczyk oraz Jiri Prochazka. Po raz pierwszy w historii firmy zdecydowano się na ogólnopolską kampanię radiową.

XTB w najnowszej kampanii “Darmowa akcja na dobry początek” kontynuuje strategię marketingową opartą na budowaniu globalnej marki oraz edukacji finansowej przy wykorzystaniu gwiazd sportu. Tym razem skupiono się na przybliżeniu specyfiki rynków kapitałowych.

Joanna Jędrzejczyk oraz Jiri Prochazka w reklamach XTB

W spocie reklamowym XTB wzięli udział ambasadorzy polskiego fintechu - Joanna Jędrzejczyk oraz Jiri Prochazka. Oboje to byli mistrzowie UFC oraz jedne z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd MMA na świecie.

Reklamy są emitowane ogólnopolskich stacjach telewizyjnych: TVN i Polsat oraz kanałach tematycznych. Ponadto, wykorzystywane są w szeroko zakrojonej kampanii digitalowej.

W promocji najnowszej kampanii XTB postawiło na nowy kanał - radio. W ostatnim czasie polski fintech współpracował projektowo z wybranymi rozgłośniami (m.in. przy audycji “Go Invest!” w stołecznym Radio Kampus), jednak tym razem postawiono na ogólnopolską kampanię w stacjach Grupy Eurozet oraz RMF FM.

- Rozszerzenie kampanii promocyjnej o rozgłośnie radiowe to naturalny krok w budowaniu świadomości naszej marki. Polacy chętnie korzystają z tego medium i właśnie w ten sposób chcemy zwiększyć zasięg naszego przekazu. Jestem przekonany, że to pomoże nam zrealizować nasz cel jakim jest bycie marką numer jeden dla każdego zainteresowanego rynkami finansowymi. Mowa tutaj zarówno o osobach chcących spróbować swoich sił jako inwestorzy, czy tych którzy po prostu chcieliby zgłębić wiedzę na temat rynków - mówi Szymon Szymański, chief growth office w XTB.

Sport radiowy promującym kampanię “Darmowa akcja na dobry początek” opiera się na dialogu dwóch mężczyzn. Podobnie jak spot wideo cała koncepcja ma nieco sportowy charakter i w kreatywny sposób wykorzystano grę słów pochodzących z życia codziennego oraz finansowego.

Autorem obu spotów jest Freundschaft The Digitals. Spoty powstały we współpracy z domem produkcyjnym Dobro i zostały wyreżyserowane przez Marcina Filipka. Za postprodukcję odpowiada Platige Image, a zakup mediów powierzono OMD Optimum Media (Grupa OMD).

Dołącz do dyskusji: Joanna Jędrzejczyk i Jiri Prochazka w reklamie XTB

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl