SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor "mistrzami oszczędzania" w reklamie Dafi

Marka Dafi (dzbanki i butelki filtrujące) stworzyła wraz z agencją mediowo-kreatywną BeDigital akcję specjalną „Mistrzowie oszczędzania”, której celem jest pokazanie, jak dużo można zaoszczędzić dzięki filtrowaniu wody z kranu, w przeciwieństwie do kupowania wód butelkowanych. Twarzami akcji są Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w reklamie DafiJoanna Koroniewska i Maciej Dowbor w reklamie Dafi

Dafi  w najnowszej kampanii wprowadza specjalną promocję na dzbanki filtrujące oraz skorzystała ze wsparcia wizerunku gwiazd. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor stali się twarzami „Mistrzów oszczędzania” - akcji specjalnej, mającej na celu uświadomienie konsumentom, jak wiele można zaoszczędzić filtrując wodę z kranu, a nie kupując jej w jednorazowych butelkach.

Oprócz korzyści finansowych, kampania zwraca również uwagę na aspekt ekologiczny, dotyczący nadmiernej zużycia plastiku podczas kupowania wód butelkowanych w jednorazowych opakowaniach. Podczas trwania działań marketingowych Klienci mogą kupić nowy dzbanek filtrujący w obniżonej cenie oraz filtry w atrakcyjnych wielopakach.

Agencja BeDigital pomogła w przygotowaniu materiałów dla całej kampanii, odpowiadała m. in. za przygotowanie KV, briefu na sesję zdjęciową oraz przygotowanie spotu (digital).

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor równolegle występują w reklamie drażetek Tic Tac.

Dołącz do dyskusji: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor "mistrzami oszczędzania" w reklamie Dafi

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl