SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Julia Kaszkiel, Weronika Sochacka, Joanna Alberska, Katarzyna Graczyk, Damian Wolański i Maciej Orpik z awansami w MBridge - Marketing Experts

W zespole agencji marketingowej MBridge - Marketing Experts sześcioro pracowników objęło wyższe stanowiska. Są Julia Kaszkiel, Weronika Sochacka, Joanna Alberska, Katarzyna Graczyk, Damian Wolański i Maciej Orpik.

Na stanowisko specjalistów SEO awansowały Julia Kaszkiel oraz Weronika Sochacka, obie związane z agencją od dwóch lat. Odpowiadają za opracowywanie strategii i nadzór nad działaniami SEO dla Klientów firmy. Ponadto, w wyniku ukończonego stażu stanowisko junior SEO specialist objęła Joanna Alberska.

W czerwcu na stanowisko SEM Specialist awansowała również Katarzyna Graczyk, związana z agencją od dwóch lat. Graczyk odpowiedzialna jest m.in. za tworzenie i optymalizację efektywnościowych kampanii e-commerce w Google Ads oraz Facebook Ads.

Z kolei Damian Wolański, po dwóch latach pracy w agencji, objął stanowisko analityka w dziale analiz. Wolański zajmuje się m.in. raportowaniem wyników, a także rozwojem autorskich narzędzi analitycznych i automatyzujących pracę pozostałych działów agencji.

Do dwumiesięcznym okresie wdrożenia do grona specjalistów SEO dołączył również Maciej Orpik. Przez ostatni rok pracował w agencji K2 Precise (dawniej K2 Media).

Dołącz do dyskusji: Julia Kaszkiel, Weronika Sochacka, Joanna Alberska, Katarzyna Graczyk, Damian Wolański i Maciej Orpik z awansami w MBridge - Marketing Experts

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl