SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Julia Kozak i Radosław Kubaś założyli agencję C.point

Na rynku powstała nowa firma konsultingowo-strategiczna C.point. Założyli ją Julia Kozak, dawna dyrektorka zarządzająca FleishmanHillard w Polsce i Radosław Kubaś, były partner Deloitte odpowiadający za sektor publiczny.

Article

C.point specjalizuje się w obsłudze klientów zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego na rynku polskim oraz międzynarodowo. Oferuje takie usługi jak m.in.: tworzenie strategii biznesowych, marketingowych i komunikacyjnych, doradztwo w zakresie zmian organizacyjnych i strategicznych, doradztwo inwestycyjne, doradztwo w zakresie rozwoju obszarów miejskich, w tym smart city i w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Agencja kieruje swoje usługi do wielu sektorów, takich jak m.in. nieruchomości, budowlany, produkcyjny, energetyczny, transportowy, czy technologiczny.

Tworzymy nową jakość na rynku, gdzie twarde narzędzia konsultingowe łączą się z umiejętnością strategicznego podejścia do komunikacji, zarządzania ryzykiem reputacyjnym i budowania niezbędnego dialogu z interesariuszami -  mówi Julia Kozak, partner C.point.

Julia Kozak przez 13 lat była dyrektorką zarządzają agencji FleishmanHillard. W 2016 roku zastąpił ją Wojciech Waglowski. Koazk prowadziła później firmę doradczą Globecode. Jest absolwentką indologii na Uniwersytecie Warszawskim.

Radosław Kubaś był członkiem zarządu Deloitte przez kilka lat i zajmował się sektorem publicznym. Ukończył ekonomię na Uniwersytecie Szczecińskim.

Dołącz do dyskusji: Julia Kozak i Radosław Kubaś założyli agencję C.point

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl