SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Just wygrał przetarg na dwuletnią kampanię ARR

Just wygrał przetarg Agencji Rynku Rolnego na obsługę reklamową unijnego programu dotyczącego wspólnotowego systemu oznaczeń produktów regionalnych i tradycyjnych.

Przetarg został rozpisany w grudniu 2004 roku, przed podpisaniem umowy koncepcja została zaakceptowana również przez UE.

Projekt "Oryginalność pod ochroną", zakłada intensywną kampanię reklamową oraz długofalowe działania promocyjno-informacyjne, które mają potrwać do końca 2007 roku. Komunikacja skierowana jest zarówno do polskich wytwórców żywności jak i do jej konsumentów. Jej celem jest dostarczenie wytwórcom regionalnej i tradycyjnej żywności informacji na temat możliwości ochrony i wyróżniania nazw produktów w całej Unii Europejskiej oraz zachęcenie ich do aplikowania o nadanie produktowi jednego z trzech oznaczeń gwarancyjnych: Chroniona Nazwa Pochodzenia, Chronione Oznaczenie Geograficzne, Gwarantowana Tradycyjna Specjalność. Drugim celem prowadzonych działań jest dotarcie z informacjami na temat systemu oznaczeń do konsumentów i zbudowanie silnej świadomości szczególnej wartości tak oznaczonych produktów. Pierwsze działania reklamowe rozpoczną się jesienią tego roku.

W związku z rozwojem Just Warszawa, już od czerwca trwa rozbudowa wszystkich zespołów. Zatrudnione zostały już pierwsze nowe osoby w dziale kreacji, do której dołączył art director Miro Charkot, który zajmuje się reklamą od ośmiu lat (wcześniej Testardo Red Cell), a wcześniej wykładał projektowanie graficzne na Łodzkiej ASP oraz copywriter Mirek Bogusławski, działający w branży reklamowej od niemal 10 lat (wcześniej ZEBRA, ARRS Effectica i PND Futura) i operator DTP Sebastian Pawiłojć (wcześniej freelancer).

Proces rekrutacji we wszystkich działach warszawskiego zespołu Just nadal trwa. Just zakłada dalsze wzmocnienie działu kreacji, zespołów accounckich oraz strategii.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Just wygrał przetarg na dwuletnią kampanię ARR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl