SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

JWT - nowa kampania Era Omnix

J.Walter Thompson/Parintex twórcą nazwy i autorem kampanii wprowadzającej rewolucyjną usługę Era OMNIX

Przygotowana przez JWT/Parintex najnowsza kampania dla sieci Era dotyczy wprowadzenia na polski rynek najnowocześniejszej usługi, jaką obecnie mogą zaoferować operatorzy telefonii komórkowej. Era OMNIX stanowić będzie również najszerszą w Polsce ofertę serwisów informacyjnych i rozrywkowych.

"Przed agencją zostało postawionych kilka zadań. Podstawowe to stworzenie nazwy nowego produktu oraz koncepcji graficznej i komunikacyjnej. Od samego początku było dla nas jasne, że dla tak rewolucyjnego produktu musi powstać dobitna w przekazie i formie kampania, tak aby konsumenci zdali sobie sprawę, że mają do czynienia z prawdziwym przełomem, a nie tylko zwykłym rozwinięciem oferty." - mówi Maciej Nowicki, dyrektor kreatywny J. Walter Thompson/Parintex.

W pierwszym etapie kampanii powstały 4 reklamy prasowe: "Sport", "E-mail", "Erotyka" oraz "Koncert", komunikujące najważniejsze elementy składające się na Era OMNIX czyli informacje sportowe, pocztę elektroniczną oraz serwisy tematyczne.

Także w swojej warstwie egzekucyjnej kampania Era OMNIX jest bardzo mocna i zdecydowanie wyróżnia się pośród innych. Z pewnością jest to zasługa m.in. poleconego przez agencję szwedzkiego fotografa Henrika Halvarssona, który znany jest na rynku reklamowym z kampanii zrealizowanych dla takich marek jak Chanel, Volvo czy Diesel. Halvarsson pracuje na całym świecie realizując sesje fotograficzne kampanii reklamowych, mody czy zdjęć do teledysków. Był operatorem zdjęć do teledysku Madonny "Ray of Light". W sesji Era OMNIX fotografował m.in. jednego z najbardziej utytułowanych polskich lekkoatletów Pawła Januszewskiego.

Kampania prasowa oraz internetowa Era OMNIX ruszyła 18 listopada br., a poszczególne egzekucje komunikacyjne poprzez wybór odpowiednich tytułów i witryn internetowych są ściśle dopasowane do kategorii tematycznych Era Omnix, grup docelowych oraz segmentów rynku

Twórcy kampanii:
Zespół kreatywny: Maciej Nowicki - Creative Director
Patryk Kościelniak - Art Director
Mikołaj Pawlak - Copy Writer
Przedstawiciel agencji: Agnieszka Romicka, Ewaryst Fedorowicz
Przedstawiciel klienta: Renata Flatt, Anna Szymanik


JWT-Parintex jest jedną z największych grup mediowych w Polsce, oferującą usługi z zakresu reklamy, planowania i zakupu mediów, public relations oraz marketingu bezpośredniego. Agencja JWT-Parintex jest częścią sieci J. Walter Thompson Worldwide, która obecnie posiada 279 biur w 89 krajach. Obroty firmy J. Walter Thompson Worldwide sięgają blisko 9,5 miliarda dolarów.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: JWT - nowa kampania Era Omnix

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl