SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kamikaze zajmie się obsługą Bricomarche w social mediach

Agencja Kamikaze wygrała przetarg marketów budowlanych Bricomarche na obsługę w mediach społecznościowych. Zakres wspólnych działań obejmuje całość komunikacji social mediowej, której głównym elementem jest współpraca z influencerami - ekspertami marki. Zostali nimi Joanna Marciniak-Wróblewska oraz Marek Suchocki.

Działania social mediowe Bricomarche zaplanowane na 2022 rok mają na celu wzmocnienie świadomości marki na rynku oraz pozyskanie nowych klientów.

Agencja Kamikaze zajmie się całością działań w kanale mediów społecznościowych,  prowadzonych zgodnie z główną platformą komunikacyjną Bricomarche, czyli „Z pasją do domu i ogrodu”. Będzie w całości odpowiedzialna za koncepty i produkcję kontentu, aktywacje (konkursy, quizy, gry) oraz wsparcie mediowe na profilach marki Bricomarche na Facebooku, Instagramie i YouTube.

Podstawowym elementem tej komunikacji jest współpraca marki z influencerami (wybranymi przez Kamikaze), którzy są ekspertami marki Bricomarche. Zostali nimi: Joanna Marciniak-Wróblewska, która pod nazwą Green Canoe prowadzi bloga (www.greencanoe.pl) i kanały na YouTube i Instagramie, jak również jest autorką książki „Przy stole” oraz Marek Suchocki, który na YouTube i Instagramie prowadzi swój kanał pod nazwą „Aranżacja Wnętrz”.

Bricomarche wystartowało ze swoją platformą komunikacyjną „Z pasją do domu i ogrodu” na początku 2021, a obecnie będzie ona kontynuowana również we współpracy z Kamikaze.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Eksperci będą przygotowywać specjalne filmy wideo na kanał „Bricomarche z pasją” na YouTube, materiały te będą następnie adaptowane na Facebooka i Instagrama marki. Eksperci będą w nich inspirować klientów Bricomarche i pokazywać jak w prosty sposób można samodzielnie zajmować się ogrodem, domem i remontami.

Działania będą prowadzone w 3 głównych nurtach: „Ogród”, „Remont/Majsterkowanie” oraz „Wnętrza”. Joanna Marciniak-Wróblewska będzie również wspierać Bricomarche w związku z wydaniem katalogu ogrodowego - stworzy ona dla marki specjalne porady ogrodowe, będzie też twarzą marki na bannerach w kampanii display, towarzyszącej wydaniu tego katalogu.

Firmy nie podają, na jak długo zawarły umowę.

Dołącz do dyskusji: Kamikaze zajmie się obsługą Bricomarche w social mediach

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl