SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kamikaze zajmie się obsługą Bricomarche w social mediach

Agencja Kamikaze wygrała przetarg marketów budowlanych Bricomarche na obsługę w mediach społecznościowych. Zakres wspólnych działań obejmuje całość komunikacji social mediowej, której głównym elementem jest współpraca z influencerami - ekspertami marki. Zostali nimi Joanna Marciniak-Wróblewska oraz Marek Suchocki.

Article

Działania social mediowe Bricomarche zaplanowane na 2022 rok mają na celu wzmocnienie świadomości marki na rynku oraz pozyskanie nowych klientów.

Agencja Kamikaze zajmie się całością działań w kanale mediów społecznościowych,  prowadzonych zgodnie z główną platformą komunikacyjną Bricomarche, czyli „Z pasją do domu i ogrodu”. Będzie w całości odpowiedzialna za koncepty i produkcję kontentu, aktywacje (konkursy, quizy, gry) oraz wsparcie mediowe na profilach marki Bricomarche na Facebooku, Instagramie i YouTube.

Podstawowym elementem tej komunikacji jest współpraca marki z influencerami (wybranymi przez Kamikaze), którzy są ekspertami marki Bricomarche. Zostali nimi: Joanna Marciniak-Wróblewska, która pod nazwą Green Canoe prowadzi bloga (www.greencanoe.pl) i kanały na YouTube i Instagramie, jak również jest autorką książki „Przy stole” oraz Marek Suchocki, który na YouTube i Instagramie prowadzi swój kanał pod nazwą „Aranżacja Wnętrz”.

Bricomarche wystartowało ze swoją platformą komunikacyjną „Z pasją do domu i ogrodu” na początku 2021, a obecnie będzie ona kontynuowana również we współpracy z Kamikaze.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Eksperci będą przygotowywać specjalne filmy wideo na kanał „Bricomarche z pasją” na YouTube, materiały te będą następnie adaptowane na Facebooka i Instagrama marki. Eksperci będą w nich inspirować klientów Bricomarche i pokazywać jak w prosty sposób można samodzielnie zajmować się ogrodem, domem i remontami.

Działania będą prowadzone w 3 głównych nurtach: „Ogród”, „Remont/Majsterkowanie” oraz „Wnętrza”. Joanna Marciniak-Wróblewska będzie również wspierać Bricomarche w związku z wydaniem katalogu ogrodowego - stworzy ona dla marki specjalne porady ogrodowe, będzie też twarzą marki na bannerach w kampanii display, towarzyszącej wydaniu tego katalogu.

Firmy nie podają, na jak długo zawarły umowę.

Dołącz do dyskusji: Kamikaze zajmie się obsługą Bricomarche w social mediach

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl