SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kamil Stoch latająco reklamuje Formułę Smartfon Unlimited w Play (wideo)

Zaczęła się kampania reklamowa nowej wersji Formuły Smartfon Unlimited wprowadzonej właśnie przez sieć Play. Bohaterem akcji, przygotowanej i realizowanej przez firmy Grandes Kochonos, Artegence i MediaCom Warszawa, jest Kamil Stoch.

Kamil Stoch w reklamie Play Article

W nowym spocie Play Kamil Stoch razem z dwojgiem pracowników punktu sprzedaży tej sieci, znanych z wielu wcześniejszych reklam, unoszą się w powietrzu niczym Superman lub kosmonauci w stanie nieważkości. Ma to symbolizować wolność korzystania z usług telekomunikacyjnych, jaką daje Formuła Smartfon Unlimited.

Reklamy podkreślają, że Formuła Smartfon Unlimited w wyższych planach cenowych oprócz nielimitowanych połączeń i wiadomości w kraju obejmuje nielimitowany roaming oraz pakiety internetowe w krajach Unii Europejskiej (zobacz szczegóły). W osobnych spotach promowane są wybrane smartfony dostępne w tej taryfie za złotówkę, m.in. HTC Desire 620 i LG Spirit 4G.

>>> Oglądaj najciekawsze spoty reklamowe na tv.wirtualnemedia.pl

Kamil Stoch razem z innymi skoczkami z polskiej reprezentacji wystąpił już na przełomie ub. i br. w kampanii Play reklamującej duży zasięg tej sieci (zobacz szczegóły).

Nowa kampania reklamowa jest prowadzona w telewizji, radiu, internecie, na outdoorze i w salonach sprzedaży Play.

Kreacją kampanii zajęła się agencja Grandes Kochonos, za reklamy i aktywności w internecie odpowiada agencje Artegence, a za planowanie i zakup mediów - dom mediowy MediaCom Warszawa.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kamil Stoch latająco reklamuje Formułę Smartfon Unlimited w Play (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl