SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kammel, Gugała i Malicka poprowadzą warsztaty G+J, koszt 3900 zł

Wydawnictwo G+J Polska przy współpracy z dziennikarzami Polsatu, TVP i TVN, organizuje pierwszą edycję Warsztatów Dziennikarskich.  Zajęcia skierowane są do wszystkich osób zainteresowanych pracą w mediach. Koszt całego kursu to 3900 zł.

Kammel, Gugała i Malicka poprowadzą warsztaty G+J, koszt 3900 zł

W ramach Warsztatów zorganizowane zostaną dwa kursy: prasowy i telewizyjny. Pierwszy z nich poprowadzą prezes G+J Polska Magdalena Malicka, redaktor naczelna “Glamour” Anna Jurgaś, naczelna “Gali” Izabela Bartosz i wydawca w G+J Polska Agnieszka Doleżych. Arkana pracy w telewizji przybliżać będą m.in. dyrektor Polsat Cafe Jolanta Borowiec, dyrektor promocji Polsatu Ewa Lewandowska, redaktor naczelny “Wydarzeń” Polsatu Jarosław Gugała oraz prezenter TVP 2 Tomasz Kammel. Finalizowane są rozmowy z innymi dziennikarzami TVP i TVN.

Plan zajęć Warsztatów zaplanowany jest na osiem dni (14 – 15 maja br., 28 – 29 maja br., 11 – 12 czerwca br., 25 – 26 czerwca br.). Zajęcia prowadzone będą w grupach po około 50 osób i odbywać się będą w siedzibie G+J Polska w Warszawie. Najlepsi z uczestników otrzymają możliwość odbycia płatnych staży w tytułach G+J i Telewizji Polsat. Aby zgłosić chęć udziału w kursie,
należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.warsztatydziennikarskie.guj.pl

G+J ma już w planach kolejną edycję Warsztatów, która odbędzie się jesienią. Zależnie od zainteresowania wydawnictwo będzie organizować od dwóch do czterech edycji w roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kammel, Gugała i Malicka poprowadzą warsztaty G+J, koszt 3900 zł

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
żenada
żenada
9 8
odpowiedź
User
patryk
A czego przepraszam można nauczyć się od pani izy bartosz? Jej pismo leci w dół jak szalone a ona ma rady dawać? Co innego malicka , ma dużą wiedze i talent.
8 8
odpowiedź
User
Aldona
A to pani Malicka ma tak mało pracy, że może dorabiać na warsztatach??
9 8
odpowiedź
User
Boss
Prócz Gugały nie ma w tym składzie zadnego dziennikarza! Menadzerki kobiecych pism i wyżelowany prezenter rozrywki mają uczyć dziennikarstwa i to za takie pieniadze? Ciekawe kto się zgłosi. Pewnie córeczki bogatych tatusiów które chca sie otrzeć o "wielki świat".
8 8
odpowiedź
User
pipi
Podziwiam panią malicką bo ma duży talent. Każdy kto ją krytykuje nie wie co to znaczy być na tak odpowiedzialnym stanowisku. życze pani magdzie dużo dalszych sukcesów.
8 9
odpowiedź