SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kanał Sportowy przenosi się do nowej siedziby, będzie miał dwa studia

Od początku sierpnia programy Kanału Sportowego będą emitowane z nowej siedziby. Docelowo będą w niej dwa studia i większa przestrzeń biurowa.

Główni twórcy Kanału Sportowego podczas ostatniego programu ze starego studia Główni twórcy Kanału Sportowego podczas ostatniego programu ze starego studia

We wtorek wieczorem Tomasz Smokowski, Mateusz Borek, Krzysztof Stanowski i Michał Pol, właściciele i główni twórcy Kanału Sportowego, wystąpili w ostatnim „Hejt Parku” z cykl „Zebranie zarządu” realizowanym z dotychczasowego studia. W czasie programu z pomieszczenia wynoszono elementy wystroju.

- Nowe studio będzie bardzo podobne do tego. To nie jest żadna rewolucja i to celowo, nie dlatego, że nie mamy pieniędzy na inne, lubimy naszą scenografię. - wyjaśnił Stanowski. Zaznaczył, że docelowo w nowej siedzibie Kanału Sportowego będą studia, tak żeby można było nagrywać więcej treści.

- Urośliśmy bardzo, dużo ludzi z nami pracuje i zmieniamy przede wszystkim biuro na trzy razy większe - dodał Mateusz Borek.

- Przez te kilka dni nadajemy trochę z odtworzenia, a nowe studio od 2 sierpnia - zapowiedział Tomasz Smokowski.

 

Na YouTubie kanał działa od wiosny 2020 roku, obecnie ma ok. 880 tys. subskrybentów, a opublikowane na nim 2,4 tys. materiałów (głównie programów o tematyce sportowej) zanotowało łącznie ponad 400 mln odtworzeń. Od maja jego programy są dostępne w formie audio na platformie subskrypcyjnej Empik Go.

W ramówce Kanału jest kilkadziesiąt programów - przede wszystkim o sporcie (najwięcej o piłce nożnej, m.in. cykle o najpopularniejszych ligach), a także „Hejt Park” i parę programów o innej tematyce (m.in. wywiady Małgorzaty Domagalik oraz cykle publicystyczne Krzysztofa Stanowskiego i Roberta Mazurka)

W kwietniu br. szklanki z logo Kanału Sportowego na krótko pojawiły się w sklepach Biedronka. Na tyle nie spodobały się wielu klientom, że szybko je wycofano, a Krzysztof Stanowski przyznał, że przy ich przygotowywaniu popełniono szereg błędów.

W ub.r. Kanał Sportowy zanotował 11,12 mln zł przychodów sprzedażowych i 1,6 mln zł zysku netto.

Dołącz do dyskusji: Kanał Sportowy przenosi się do nowej siedziby, będzie miał dwa studia

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Aron
Będzie nowa umowa sponsorska między udziałowcem Kanału Sportowego, Stanowskim, a Orlenem celem spłaty ciągle rosnącej hipoteki w Lesznowoli?
0 0
odpowiedź
User
Nn
Podwojna dawka rakotworczych tresci. Juz zupa z azbestu jest zdrowsza niz konsumpcja wypocin stanowskiego
0 0
odpowiedź
User
Adrian
Będzie nowa umowa sponsorska między udziałowcem Kanału Sportowego, Stanowskim, a Orlenem celem spłaty ciągle rosnącej hipoteki w Lesznowoli?


Ty z tych, co chcieli tam pracować, ale bali się zaryzykować? :)
0 0
odpowiedź