SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kanał Sportowy przenosi się do nowej siedziby, będzie miał dwa studia

Od początku sierpnia programy Kanału Sportowego będą emitowane z nowej siedziby. Docelowo będą w niej dwa studia i większa przestrzeń biurowa.

Główni twórcy Kanału Sportowego podczas ostatniego programu ze starego studia Article

We wtorek wieczorem Tomasz Smokowski, Mateusz Borek, Krzysztof Stanowski i Michał Pol, właściciele i główni twórcy Kanału Sportowego, wystąpili w ostatnim „Hejt Parku” z cykl „Zebranie zarządu” realizowanym z dotychczasowego studia. W czasie programu z pomieszczenia wynoszono elementy wystroju.

- Nowe studio będzie bardzo podobne do tego. To nie jest żadna rewolucja i to celowo, nie dlatego, że nie mamy pieniędzy na inne, lubimy naszą scenografię. - wyjaśnił Stanowski. Zaznaczył, że docelowo w nowej siedzibie Kanału Sportowego będą studia, tak żeby można było nagrywać więcej treści.

- Urośliśmy bardzo, dużo ludzi z nami pracuje i zmieniamy przede wszystkim biuro na trzy razy większe - dodał Mateusz Borek.

- Przez te kilka dni nadajemy trochę z odtworzenia, a nowe studio od 2 sierpnia - zapowiedział Tomasz Smokowski.

 

Na YouTubie kanał działa od wiosny 2020 roku, obecnie ma ok. 880 tys. subskrybentów, a opublikowane na nim 2,4 tys. materiałów (głównie programów o tematyce sportowej) zanotowało łącznie ponad 400 mln odtworzeń. Od maja jego programy są dostępne w formie audio na platformie subskrypcyjnej Empik Go.

W ramówce Kanału jest kilkadziesiąt programów - przede wszystkim o sporcie (najwięcej o piłce nożnej, m.in. cykle o najpopularniejszych ligach), a także „Hejt Park” i parę programów o innej tematyce (m.in. wywiady Małgorzaty Domagalik oraz cykle publicystyczne Krzysztofa Stanowskiego i Roberta Mazurka)

W kwietniu br. szklanki z logo Kanału Sportowego na krótko pojawiły się w sklepach Biedronka. Na tyle nie spodobały się wielu klientom, że szybko je wycofano, a Krzysztof Stanowski przyznał, że przy ich przygotowywaniu popełniono szereg błędów.

W ub.r. Kanał Sportowy zanotował 11,12 mln zł przychodów sprzedażowych i 1,6 mln zł zysku netto.

Dołącz do dyskusji: Kanał Sportowy przenosi się do nowej siedziby, będzie miał dwa studia

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Aron
Będzie nowa umowa sponsorska między udziałowcem Kanału Sportowego, Stanowskim, a Orlenem celem spłaty ciągle rosnącej hipoteki w Lesznowoli?
22 8
odpowiedź
User
Nn
Podwojna dawka rakotworczych tresci. Juz zupa z azbestu jest zdrowsza niz konsumpcja wypocin stanowskiego
21 11
odpowiedź
User
Adrian
Będzie nowa umowa sponsorska między udziałowcem Kanału Sportowego, Stanowskim, a Orlenem celem spłaty ciągle rosnącej hipoteki w Lesznowoli?


Ty z tych, co chcieli tam pracować, ale bali się zaryzykować? :)
11 10
odpowiedź