SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Karolina Borkowska-Bylicka zrezygnowała z funkcji wiceprezes ZFPR

Karolina Borkowska-Bylicka złożyła rezygnację z funkcji wiceprezes Związku Firm Public Relations, którą pełniła od lutego 2016 roku.

Karolina Borkowska-BylickaArticle

Zarząd ZFPR w lutym przyszłego roku zorganizuje wybory uzupełniające, które w kadencji 2018-2020 wyłonią osobę na zastępstwo za Borkowską - Bylicką. Ona sama zapowiada, że nie rozstaje się ze związkiem i będzie angażować się w prace grup roboczych, w szczególności tej pracującej nad Kodeksem Dobrych Praktyk.

- Zrezygnowałam z pełnienia funkcji członka zarządu ZFPR, ponieważ mam inne spojrzenie na strategiczne kierunki rozwoju ZFPR, jego roli w budowie i umacnianiu pozycji wszystkich zrzeszonych agencji i ich biznesu. Mam w sobie jednak nadal dużo energii, chęci i czasu by poświęcić je wzmocnieniu naszej branży, dlatego zamierzam być aktywna w grupach roboczych, w tym pracującej obecnie nad Kodeksem Dobrych Praktyk - komentuje dla portalu Wirtualnemedia.pl Karolina Borkowska-Bylicka.

Karolina Borkowska-Bylicka po raz pierwszy do zarządu ZFPR została powołana w lutym 2016 roku. W lutym tego roku walne zgromadzenie członków organizacji wybrało ją na drugą kadencję wiceprezesa.

Prezesem Związku Firm Public Relations pozostaje Grzegorz Szczepański, funkcję wiceprezesów pełnią Agnieszka Bacińska i Sebastian Stępak, a skarbnika Przemysław Włoszycki.

Karolina Borkowska obecnie jest wiceprezesem zarządu agencji Public Dialog.

Dołącz do dyskusji: Karolina Borkowska-Bylicka zrezygnowała z funkcji wiceprezes ZFPR

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
widz ?
Czy to jest córka aktora Borowskiego ??? tego co wziął sobie młódkę pogodynkę z Nowa TV ?????
odpowiedź