SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Karolina Śmiejkowska szefową działu consumer&gaming w monday comms. Katarzyna Żdanuk partnerką w monday group

Karolina Śmiejkowska objęła stanowisko head of consumer&gaming w ramach należącego do monday group, brandu monday comms. Z kolei Katarzyna Żdanuk, odpowiedzialna za finanse i administrację, objęła w grupie funkcję partnerki.

Karolina Śmiejkowska, Katarzyna ŻdanukKarolina Śmiejkowska, Katarzyna Żdanuk

Karolina Śmiejkowska jako szefowa działu consumer&gaming odpowiada za wsparcie strategiczne klientów działu - firm z sektora nowych technologii, gamingu i esportu, a także jakość realizowanych projektów. Do jej zadań należy również rozwój zespołu i portfolio klientów, w tym działania new business. Zastąpiła tym samym Krzysztofa Rygla, który kierował zespołem od 2017 roku, a z końcem lutego rozstał się z agencją.

Karolina Śmiejkowska ma 11 lat doświadczenia wprowadzeniu działań komunikacyjnych. Współpracowała z takimi firmami jak IKEA, x-kom czy Acer.

Katarzyna Żdanuk partnerką w monday group

Rolę partnerki w monday group objęła Katarzyna Żdanuk, head of finance and administration. Dołączyła tym samym do Aleksandry Bobkowskiej, kierującej w agencji działem brand&corporate.

Żdanuk ma uczestniczyć w podejmowaniu strategicznych decyzji dotyczących kluczowych obszarów działania grupy,  w szczególności zarządzania finansami, procedur wewnętrznych, usprawnień operacyjnych oraz księgowych.

Funkcję partnerki łączy ze swoimi dotychczasowymi zadaniami na stanowisku szefowej działu finansów i administracji, za który odpowiada od czasu dołączenia do monday group w 2021 r. Od początku swojej kariery związana z obszarem księgowości. Przez kilkanaście lat zdobywała doświadczenie, jako księgowa przechodząc przez różne obszary rachunkowości, oraz finance controller, poznając tajniki finansów i controllingu w biznesie. Posiada Certyfikat Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Dołącz do dyskusji: Karolina Śmiejkowska szefową działu consumer&gaming w monday comms. Katarzyna Żdanuk partnerką w monday group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl