SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Karolina Tołwińska: z SDK PR do JWP Rzecznicy Patentowi

Karolina Tołwińska objęła stanowisko PR managera w kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi. Wcześniej pracowała w agencji SDK PR.

Karolina Tołwińska: z SDK PR do JWP Rzecznicy Patentowi

W kancelarii Tołwińska odpowiada głównie za komunikację zewnętrzną, a w szczególności za relacje z mediami, komunikację wewnętrzną i zarządzanie wizerunkiem firmy i jej ekspertów. Została również koordynatorem kampanii edukacyjnej dotyczącej ochrony własności intelektualnej i przemysłowej, realizowanej w mediach społecznościowych przez Fundację JWP.

Tołwińska ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW (2003), Centrum Studiów Latynoamerykańskich UW (2004) oraz Podyplomowe Studium Prawa Europejskiego na Wydziale Prawa i Administracji UW (2010).

Jest specjalistką PR z 12-letnim doświadczeniem. Pracowała m.in. dla Wprost i firm z branży nowych technologii (w tym dla Psiloc - polskiego producenta oprogramowania dla smartfonów). W przeszłości zajmowała również stanowisko rzecznika prasowego Europejskiego Centrum Konsumenckiego w Polsce przy UOKIK, a ostatnio była związana z agencją SDK PR.

Do zespołu marketingu i PR kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi dołączyła również Katarzyna Rumianek, studentka filologii dla mediów na UW, absolwentka Kursu Kreatywnego Pisania PAN. Rumianek ma za sobą pierwsze doświadczenia w branży PR, zdobyte podczas stażu w agencji Partner of Promotion.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Karolina Tołwińska: z SDK PR do JWP Rzecznicy Patentowi

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl