SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kasztelan piwem roku 2002

Ponad trzydzieści lat temu, w maju 1972 roku, w Sierpcu oddany został do eksploatacji browar. Po szeregu zmian restrukturyzacyjnych i prywatyzacyjnych, jakie przechodził w latach 90-tych, w rok 2001 wszedł pod szyldem spółki Carlsberg Okocim S.A. i nową nazwą: Kasztelan Browar Sierpc S.A. Od tego momentu systematycznie realizuje ambitne plany zwiększania sprzedaży i produkcji.

Flagowym produktem sierpeckiego browaru jest piwo Kasztelan Jasne Pełne. Zgodnie z tradycją i promocyjnym hasłem "piwa na medal" Kasztelan wchodzi w 2003 rok z tarczą. Kapituła Towarzystwa Promocji Kultury Piwa BRACTWO PIWNE przyznała piwu Kasztelan Jasne Pełne 12,5 ew. tytuł PIWA ROKU 2002.

Ubiegły rok to czas przełomu dla marki Kasztelan – mówi Arkadiusz Dobosz marketing manager ds. marek regionalnych w Carlsberg Okocim S.A. Wprowadzone przez nas drobne zmiany wizerunkowe (odświeżona szata graficzna, nowocześniejsze opakowanie), zgodnie z przewidywaniami okazały się słuszne, wzmocniły pozycję marki. Tym bardziej cieszy nas to szczególne wyróżnienie.

Tytuł PIWA ROKU 2002 to przede wszystkim świadectwo zaufania konsumentów, a także konsekwencji w utrzymywaniu bardzo wysokiej jakości naszego produktu.

Medal BRACTWA PIWNEGO nie jest jedyną nagrodą przyznaną piwu Kasztelan Jasne Pełne w roku 2002. W czerwcu Kasztelana docenili eksperci. Na XV Festiwalu Piw Polskich w Łodzi, organizowanym przez Politechnikę Łódzką, Instytut Technologii Fermentacji i Mikrobiologii Wydziału Chemii Spożywczej i Biotechnologii, pierwsze miejsce, a tym samym złoty medal w kategorii: jasne pełne 12,1 – 13,0 Blg przypadły piwu Kasztelan Jasne Pełne 12,5 ew.

Natomiast we wrześniu, już po raz drugi z rzędu, sierpeckie piwo otrzymało pierwszą nagrodę na XXXII Ogólnopolskiej Degustacji Piw CHMIELAKI 2002. Dopełnili ją akredytowani tam dziennikarze wręczając Kasztelanowi swoją nagrodę – „Złamane pióro".

BRACTWO PIWNE, honorując Kasztelana tym zacnym tytułem, rozpoczęło nasz kolejny rok mocnym medalowym akcentem – dodaje Dobosz.- to zobowiązuje. A dla naszej marki jest najlepszym z najlepszych noworocznym prezentem.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kasztelan piwem roku 2002

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl