SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Katarzyna Zalewska sustainability research lead w Kantarze

Katarzyna Zalewska awansowała w firmie badawczej Kantar na stanowisko sustainability research lead.

Katarzyna ZalewskaKatarzyna Zalewska

Zalewska poszerza swoje obowiązki account managera w domenie brand funkcję sustainability research lead i zaopiekuje się szeroką tematyką zrównoważonego rozwoju w obszarze potrzeb badawczych klientów i partnerów firmy Kantar.

Będzie koordynować i  wspierać wszelkie badawcze tematy dotykające tego obszaru w ścisłej współpracy ze wszystkimi zespołami Kantar. Firma od kilku lat pomaga klientom w budowaniu scenariuszy zmian służących realizacji celów społecznych.

Zobacz: Przemysław Kuraczyk head of CX w Kantar Polska

- Zmieniające się regulacje prawne, zintensyfikowana obecność w dyskursie medialnym czy stale rosnąca świadomość i oczekiwania konsumentów w obszarze zrównoważonego rozwoju zmuszają biznes do zajęcia stanowiska. Marki, które chcą pozostać blisko swoich odbiorców, stają dziś nie przed pytaniem czy mówić i działać w tym obszarze, a który cel wyższy realizować, aby pozostać spójnymi i wiarygodnymi. Wraz z zespołem specjalistów i pełniąc funkcję sustainability research lead, chcę pomagać w odnajdywaniu odpowiedzi na te i inne dylematy w obszarze zrównoważonego rozwoju - komentuje Katarzyna Zalewska.

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Zalewska sustainability research lead w Kantarze

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Siara
Sustainability research lead - i wszystko jasne.
odpowiedź
User
Badacz
Gratulacje! Dobrze, że firmy badawcze wchodzą w ten obszar, mobilizując w ten sposób biznes do większej aktywności.
odpowiedź