SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

KGHM: w najbliższym czasie nie sprzedamy Dialogu

KGHM nie zakłada sprzedaży Telefonii Dialog w "dającej się przewidzieć przyszłości", wynika z raportu kwartalnego spółki. Zainteresowanie przejęciem Dialogu wyrażała Netia, a due diligence spółki przeprowadził wcześniej Polkomtel.

"Pomimo podjęcia wstępnych działań w odniesieniu do inwestycji Telefonia Dialog , w ocenie zarządu na dzień kończący okres sprawozdawczy nie jest prawdopodobne, że nastąpi zbycie aktywów Telefonia Dialog w dającej się przewidzieć przyszłości, a tym samym nie jest zasadne rozpoznanie aktywa z tytułu podatku odroczonego" - czytamy w raporcie KGHM.

W sierpniu zeszłego roku przedstawiciele Dialogu potwierdzili, że due diligence w spółce przeprowadził Polkomtel. W spółkce prace prowadził też doradca, który miał przygotować wycenę dla właściciela. Cały czas zainteresowanie przejęciem Dialogu deklaruje giełdowa Netia, która chce też kupić spółkę Exatel od PGE.

Narastająco w I-IV kw. 2010 roku grupa Telefonii Dialog miała 80,16 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 11,63 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 528,80 mln zł wobec 520,89 mln zł.

Dołącz do dyskusji: KGHM: w najbliższym czasie nie sprzedamy Dialogu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl