SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kinga Jaworek-Ambroziak head of new business & transit Clear Channel Poland

Do zespołu Clear Channel Poland dołączyła Kinga Jaworek-Ambroziak, która objęła nowe stanowisko head of new business & transit.

Kinga Jaworek-AmbroziakArticle

Kinga Jaworek-Ambroziak jest odpowiedzialna za rozwój oferty tranzytowej i budowanie świadomości tegoż produktu wśród obecnych i nowych klientów.

Jaworek-Ambroziak posiada dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży oraz zarządzaniu projektami. Ostatnie trzy lata pracowała w firmie Synergic.

Od 2004 roku związana była z Ronson Development Groupy. Odpowiadała za kompleksową koordynację projektów mieszkaniowych ze strony departamentu sprzedaży.

-  Wierzę, że jej profesjonalizm i zaangażowanie pozwolą rozszerzyć i zoptymalizować ofertę Clear Channel Poland. Rozumiemy potencjał tego medium, dlatego rozwój reklamy tranzytowej w naszym portfolio jest dla nas bardzo ważny - mówi Michał Kaliński, dyrektor sprzedaży w Clear Channel Poland.

Wzrosły przychody i zysk

Firma Clear Channel Poland w ub.r. osiągnęła wzrost przychodów sprzedażowych z 56,55 do 63,85 mln zł oraz zysku netto z 2,28 do 3,32 mln zł. Udział nośników cyfrowych w sprzedaży poszedł w górę z 12 do 21 proc.

Spółka zapewnia, że dzięki finansowaniu od właściciela jest przygotowana na tegoroczne spowolnienie.

 

 

 

Dołącz do dyskusji: Kinga Jaworek-Ambroziak head of new business & transit Clear Channel Poland

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl