SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jacek Koskowski na czele sprzedaży i dystrybucji w Kino Polska TV, odchodzi Sławomir Nawrot

Jacek Koskowski został dyrektorem generalnym ds. sprzedaży i dystrybucji Kino Polska TV. Po 15 latach pracy z firmą żegna się Sławomir Nawrot, poprzedni dyrektor sprzedaży i pełnomocnik zarządu.

Jacek Koskowski, fot. Bartek Goldyn – woopa.pl Article

Jako dyrektor generalny ds. sprzedaży i dystrybucji w Polsce Jacek Koskowski będzie odpowiadał za strategię i wszelkie działania związane z dystrybucją oraz sprzedażą kanałów telewizyjnych Grupy Kino Polska TV na rynku polskim, a także wdrażanie nowych projektów biznesowych. Objął nowo utworzone stanowisko w firmie.

Poprzednio dyrektorem sprzedaży i pełnomocnikiem zarządu Kino Polska TV był Sławomir Nawrot. Obecnie odchodzi z firmy, do 20 lipca br. będzie z nią jeszcze współpracował jako zewnętrzny konsultant.

W związku z nowym stanowiskiem Jacek Koskowski zrezygnował w piątek z zasiadania w radzie nadzorczej Kino Polska TV, został do niej powołany pod koniec października ub.r. razem z Jesusem Perezagua Sanchezem.

W pierwszych trzech kwartałach 2019 r. grupa kapitałowa Kino Polska TV zanotowała wzrost przychodów sprzedażowych o 29,9 proc. do 132,9 mln zł oraz spadek zysku netto z 38,6 do 12 mln zł. Spore wzrosty wpływów i spadki straty osiągnęły nadawane naziemnie Zoom TV i Stopklatka.

Koskowski wcześniej m.in. w BBC Studios, Canal+ i Polsacie

Jacek Koskowski od 2011 do połowy br. był szefem BBC Studios na polskim rynku. Po odejściu z koncernu został dyrektorem współzarządzającym w firmie marketingowej Cool Company.

Przed pracą w BBC Studios Koskowski przez cztery lata był dyrektorem pionu kanałów tematycznych w Telewizji Polsat. Pracował też m.in. jako dyrektor generalny własnej agencji marketingowej PrOgram, szef marketingu i PR w Wizja TV, kierownik ds. PR i akwizycji w Canal+ Polska oraz dziennikarz w Radiu ZET. Z branżą mediów i marketingu jest związany od początku lat 90.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jacek Koskowski na czele sprzedaży i dystrybucji w Kino Polska TV, odchodzi Sławomir Nawrot

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
molo
Dystrybucją czego ?Hansa Klosa który leci non stop?
7 0
odpowiedź
User
Opek
Sławek! Trzymaj się! Wypuścić takiego człowieka z rąk...ech...
2 0
odpowiedź