SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Accor ogłasza globalną premierę cyfrowego klucza „Accor Key”"

Accor ogłosił globalną premierę swojego nowego rozwiązania o nazwie „Accor Key”. Cyfrowy klucz umożliwi gościom bezdotykowe korzystanie z obiektów Grupy.

Article

Celem wdrożenia cyfrowego klucza „Accor Key” jest dostarczenie klientom innowacyjnego rozwiązania technologicznego, za sprawą którego nie będzie konieczne wykorzystanie karty-klucza do otwarcia pokoju, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższego standardu usług.

Po przybyciu do  hotelu, klienci otrzymają wirtualny klucz za pomocą aplikacji  ”Accor Key”. Goście uzyskają wówczas dostęp do pokoi, sal konferencyjnych, pięter i wind za pomocą smartfona. Po wymeldowaniu się z hotelu klucz mobilny zostanie automatycznie dezaktywowany.

„Accor Key” - nowość Accor

- Cieszymy się, że możemy ogłosić wprowadzenie „Accor Key” w całej naszej sieci. Zapewnienie bezdotykowych i bezproblemowych doświadczeń gości jest dla Grupy Accor priorytetem. „Accor Key” to doskonały przykład tego, jak Grupa może tworzyć rozwiązania i efektywnie je wdrażać we wszystkich krajach, gdzie nasze hotele są zlokalizowane - komentuje Patrick Mendes, chief commercial officer Accor, odpowiedzialny za sprzedaż, marketing, dystrybucję i program lojalnościowy.

Projekt „Accor Key” będzie realizowany w ramach partnerstwa ze STAYmyway.

Zapewniając klientom dostęp do swoich pokoi bez fizycznego klucza, Grupa Accor pomoże również zmniejszyć ilość plastiku i kartonu używanego w tradycyjnych kartach-kluczach wpływając tym samym na środowisko naturalne.

Grupa hotelowa Accor posiada sieć 5 000 hoteli, kurortów i rezydencji oraz 10 000 obiektów gastronomicznych w 110 krajach.

Dołącz do dyskusji: Accor ogłasza globalną premierę cyfrowego klucza „Accor Key”"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl