SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Kocham Katowice” - nowy dodatek do „Dziennika Zachodniego”

Od 4 lutego br. co piątek mieszkańcy Katowic wraz z wydaniem magazynowym „Dziennika Zachodniego" (Polskapresse) otrzymywać będą dodatek „Kocham Katowice”, który zastąpi dotychczas wydawany tygodnik lokalny „Dziennik Zachodni - Katowice”.

„Kocham Katowice” - nowy dodatek do „Dziennika Zachodniego”

Tygodnik ma zawierać informacje dotyczące lokalnej polityki i kultury. Na jego łamach poruszane będą aktualne problemy mieszkańców Katowic, przybliżona zostanie historia i tradycja miasta.

Specjalnie dla mieszkańców Katowic, przygotowano zerowe wydanie dodatku „Kocham Katowice”, które rozesłane zostało do wszystkich gospodarstw domowych.

Nowy tygodnik miejski promowany jest outdoorowo (billboardy, siatka) oraz na łamach „Dziennika Zachodniego".  

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Kocham Katowice” - nowy dodatek do „Dziennika Zachodniego”

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
szara komórka
Ta gazetka niczym nie różni się od innych reklamowych śmieci, które wyjmuję ze skrzynki. Całostronicowa reklama "miasta ogrodów - hasło do ESK", 2 strony historii, w tym jedna to kalka zawartości DZ sprzed lat, fotki nowo narodzonych dzieci; długo i namiętnie, ale nic nowego o dworcu PKP, poupychane byle jak opinie internautów, informator szczątkowy, taki groch z kapustą, kiepski edytorsko. Moim skromnym zdaniem, szkoda papieru i farby drukarskiej.
8 8
odpowiedź
User
i
szara komorko,ale i tak lepsze niz twoje wypociny, moj ty specjalisto od mediow. kiepski edytorsko...jakbys mial o tym pojecie, he, he
8 8
odpowiedź
User
szara komórka
Profesjonalizm Twojej wypowiedzi zgodny z poziomem tego tworu gazetopodobnego...Ale zobaczymy, jak Wam płatne nakłady będą rosły :lol:
8 8
odpowiedź