SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Konkurs dla dziennikarzy

Redakcja "Gazety Prawnej", organizuje IV edycję konkursu dla dziennikarzy poruszających w swoich publikacjach problematykę prawa i praworządności.

Konkurs organizowany jest we współpracy z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Warszawie oraz Izbą Notarialną w Warszawie.

Konkurs "Gazety Prawnej" ma na celu popularyzowanie problematyki prawa i praworządności oraz zwalczanie zjawisk patologicznych w życiu publicznym i gospodarczym. Poprzez promowanie dziennikarzy poruszających problematykę prawniczą, redakcja "Gazety Prawnej", zamierza zainspirować pozostałe media do podejmowania podobnych zagadnień w swoich publikacjach. Spośród autorów publikacji prasowych, radiowych i telewizyjnych, jury złożone z przedstawicieli organizatorów wyłoni laureatów, którzy w minionym roku najrzetelniej upowszechniali tematykę prawa i praworządności.

W konkursie mogą wziąć udział prace opublikowane między 1 stycznia a 31 grudnia 2005 r. Prace można przesyłać na adres redakcji "Gazety Prawnej" do 31 marca 2006 r. w dowolnej formie (drukowanej, audiowizualnej bądź cyfrowej). Każda publikacja powinna posiadać potwierdzenie wydawcy lub nadawcy o wydrukowaniu lub wyemitowaniu jej w terminie od 1 stycznia do 31 grudnia 2005 r. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę pieniężną, w wysokości 5 tys. złotych, na laureatów natomiast czeka pula nagród o łącznej wartości 13 tys. zł.

Laureatami głównych nagród w poprzednich edycjach byli: Andrzej Goszczyński i Bianka Mikołajewska z tygodnika "Polityka", Violetta Krasnowska i Grzegorz Pawelczyk z tygodnika "Wprost" oraz Ewa Sierpińska z "Dziennika Polskiego" z Krakowa.

Prace należy przesyłać na adres redakcji "Gazety Prawnej" z dopiskiem "Konkurs dla dziennikarzy" do 31 marca 2006 r.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Konkurs dla dziennikarzy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl