SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Konkurs gmin w kampanii „Pozory mylą, dowód nie”

Startuje kolejna odsłona kampanii edukacyjnej „Pozory mylą, dowód nie”. Akcja obejmuje m.in. konkurs dla gmin, w którym zwycięzcom przyznany zostanie tytuł Odpowiedzialnej Gminy 2011.

„Reaguj gdy niepełnoletni kupuje alkohol” – taki jest komunikat przewodni tegorocznej odsłony kampanii edukacyjnej „Pozory mylą, dowód nie”. Akcja opiera się na 30-sekundowym spocie, który przestrzega przed możliwymi konsekwencjami sprzedaży alkoholu osobie bardzo młodej oraz namawia do reagowania wszystkich potencjalnych świadków takiego zdarzenia. Filmik - zrealizowany przez Cypriana Olenckiego - będzie emitowany w TVN 24 w specjalnych, pozareklamowych blokach od 18 do 29 lipca, od 1 do 5 sierpnia i od 8 do 12 sierpnia.

>>> „Dorosłe” dzieci w kampanii „Pozory mylą, dowód nie” (wideo) 

Tegoroczna edycja kampanii kładzie nacisk na aktywizację środowisk lokalnych, które mogą się do niej zgłaszać poprzez formularz dostępny na stronie pozorymyla.pl. Każda gmina, która to zrobi, otrzyma bezpłatny pakiet materiałów edukacyjno-informacyjnych (plakaty, ulotki i filmy szkoleniowe dla sprzedawców, naklejki i broszury dla rodziców) do dystrybucji w sklepach i szkołach. W lipcowe i sierpniowe weekendy realizację kampanii w wybranych dziesięciu miastach i gminach będą relacjonować reporterzy TVP Info. Natomiast dziesięć najaktywniejszych gmin zostanie uhonorowanych w październiku tytułem Odpowiedzialnej Gminy 2011.

Kampanię „Pozory mylą, dowód nie” prowadzi Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego Browary Polskie we współpracy z Komendą Główną Policji. Działania komunikacyjne wokół akcji realizuje agencja Marketing & Communications Consultants.

Dołącz do dyskusji: Konkurs gmin w kampanii „Pozory mylą, dowód nie”

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
morozowski
I tak [url=http://mkredyty.net/bik/biuro-informacji-kredytowej/czym-jest-kredyt-gotowkowy-udzielany-za-okazaniem-dowodu-bez-sprawdzania-w-bik]Konkludując pożyczki gotówkowe bez bik i na dowód udzielane mogą być przez prywatne podmioty gospodarcze a nie mogą takie usługi być świadczone przez instytucje bankowe.[/url]
14 8
odpowiedź