SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Konrad Łucka i Maksymilian Sztandera w kadrze zarządzającej Nanovo

Spółka technologiczna Nanovo powiększyła skład zarządu, do którego dołączyli Konrad Łucka (chief growth officer, CGO) i Maksymilian Sztandera (chief financial officer, CFO).

Konrad Łucka i Maksymilian Sztandera Article

Konrad Łucka przez minione 15 lat rozwijał karierę w notowanej na giełdzie we Frankfurcie grupie S&T AG, dostawcy usług konsultingowych oraz produktów i usług IT. Pełnił w sumie siedem funkcji w różnych częściach organizacji, a ostatnie półtora roku odpowiadał za sprzedaż usług IT oraz rozwój biznesu międzynarodowego i wsparcie partnerów zagranicznych na rynku Europy Zachodniej. Jako CGO odpowiada w Nanovo za tworzenie strategii sprzedaży, działania marketingowe oraz rozwój biznesu.

-  Polska branża retail jest jedną z najbardziej innowacyjnych na świecie, a Nanovo to krajowy lider obszarów phygital i digital signage. Firma w coraz większym stopniu zaznacza swoją obecność za granicą – w regionie CEE, a za chwilę w Europie Zachodniej i Azji. Możliwość uczestniczenia w rozwoju tego biznesu i we wprowadzaniu na nowe rynki innowacji, przynoszących klientom wymierne korzyści, traktuję jako ekscytujące wyzwanie – podsumowuje Konrad Łucka, CGO w Nanovo.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/roksana-kaluzna-business-and-relation-director-nanovo

Maksymilian Sztandera poprzednio w Medicalgorithmics

Maksymilian Sztandera ma 16-letnie doświadczenie w pracy w działach finansowych różnych przedsiębiorstw. Ostatnie 7 lat spędził na pozycji dyrektora finansowego w Medicalgorithmics, spółki z branży nowych technologii i produkcyjnej notowanej na warszawskiej giełdzie. W tym czasie nadzorował system sprawozdawczości finansowej i kontroli wewnętrznej, a także zarządzał działem finansowym, prawnym i operacyjnym. W Nanovo odpowiada za kształtowanie i realizację strategii finansowej w obliczu intensywnego wzrostu i ekspansji na rynki zagraniczne.

- Uwielbiam nowe technologie i to dla mnie bardzo ważne, że zarządzając finansami i sprawozdawczością w Nanovo mogę uczestniczyć w zmianach, które zachodzą w nowoczesnym handlu. Wykorzystam swoje doświadczenie, żeby wspierać firmę w osiąganiu jej ambitnych celów.  Przed nami wiele sukcesów, jestem tego pewien – twierdzi Maksymilian Sztandera, CFO w Nanovo.

- Witam Konrada i Maksymiliana w Nanovo, bardzo się cieszę z ich obecności w zespole. Mamy naprawdę ambitne plany, które zrealizujemy tylko wtedy, gdy będziemy mieć na pokładzie najlepszych managerów. Doświadczenie Konrada w zarządzaniu międzynarodowymi zespołami oraz świetna znajomość polskiego i europejskiego rynku IT są dla nas nieocenione. Podobnie umiejętności Maksymiliana w obszarach zarządzania finansami, controllingu i sprawozdawczości. – mówi Piotr Badowski, CEO w Nanovo.

Nanovo specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu cyfrowych rozwiązań w nowoczesnych przestrzeniach handlowo-usługowych w oparciu o usługi Phygital Store i Digital Signage+. Firma powstała w 2013 roku.

Dołącz do dyskusji: Konrad Łucka i Maksymilian Sztandera w kadrze zarządzającej Nanovo

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Brawo
Brawo Nanovo! Gdyby jeszcze poprawić to co wyświetla, byłby masters!
odpowiedź
User
Maciej
Brawo Nanovo! Gdyby jeszcze poprawić to co wyświetla, byłby masters!


Zgadzam się. Technika super, ale content trzeba dopracować.
odpowiedź