SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Krajowy Instytut Mediów wybrał Alternatywę Polską, kontrakt na blisko 24 mln zł

Krajowy Instytut Mediów udzielił zamówienia spółce Alternatywa Polska w trybie negocjacji, bez przetargu na kwotę blisko 24 mln zł - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Firma ta ma zająć się badaniami konsumpcji.

fot. Shutterstock.comfot. Shutterstock.com

Udzielone przez KIM zamówienie dotyczy realizacji badania ciągłego tzw. trackingu dotyczącego konsumpcji techniką wywiadu telefonicznego z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego i systemu do realizacji wywiadów.

Będzie je realizować spółka Alternatywa Polska z Dębiny, jej prezesem jest Dariusz Działak.

Z udostępnionych informacji wynika, że wartość kontraktu opiewa na kwotę 23 277 200 zł (netto, bez VAT).

KIM udzielił tej spółce zamówienia "bez uprzedniej publikacji zaproszenia do ubiegania się o zamówienie w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej". Instytut tłumaczy, że zdecydowano się na to " ze względu na wystąpienie pilnej konieczności spowodowanej wydarzeniami, których instytucja zamawiająca nie mogła przewidzieć".

KIM dodaje, że "wobec pilnej potrzeby uzyskania pierwszych wyników badania będącego przedmiotem zamówienia w jak najszybszym terminie konieczne jest udzielenie zamówienia oraz jego natychmiastowe wykonanie".

 

 

Dołącz do dyskusji: Krajowy Instytut Mediów wybrał Alternatywę Polską, kontrakt na blisko 24 mln zł

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Badacz
Grubsza sprawa, to chyba informacja dla odpowiednich służb. Nikomu nieznana firma w branży badawczej dostaje 24 mln tj kontrakt wielkości obrotu rocznego 5 czy 6 największej firmy badawczej w Polsce.
odpowiedź
User
Mhmm
Raczej Kombinacja Polska. Którego Posła lub polityka PiS rodzina?
odpowiedź
User
Jak robić interesy na społeczeństwie
Alternatywy 4. Jak najszybsze wykonanie badania z określonym wynikiem: wzrostu wyników 🤣 Bozzzzz to jest tak grubo rżnięte, że będzie kolejna awantura i kompromitacja.
odpowiedź