SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kraków: RMF FM i RMF Maxxx mocno w dół, Trójka w górę

Przedstawiamy raport Radio Track MillwardBrown SMG/KRC za okres marzec - maj 2011 przygotowany dla portalu Wirtualnemedia.pl - dotyczący najpopularniejszych stacji radiowych w Krakowie.

Kraków: RMF FM i RMF Maxxx mocno w dół, Trójka w górę

Liderem rynku radiowego w Krakowie pozostało w badanym okresie RMF FM. Udział stacji spadł jednak z 28,43 proc. do 24,77 proc.

Na drugiem miejscu, po bardzo dużym wzroście, znalazła się Trójka (z 10,64 proc. do 15,05 proc. udziału). Podium, także po wzroście, zamknęło Radio ZET (z 10,25 proc. do 11,27 proc. udziału).

W dół w badanym okresie poszybowały RMF Maxxx (z 6,41 proc. do 4,29 proc.) oraz AntyRadio (z 1,90 proc. do 0,91 proc.).

KRAKÓWmarzec :
maj 2010
grudzień:
luty 2011
marzec :
maj 2011
Radio RMF FM28,43%28,00%24,77%
Trójka - Program 3 Polskiego Radia10,64%10,46%15,05%
Radio ZET10,25%6,31%11,27%
Jedynka - Program 1 Polskiego Radia7,20%9,07%7,22%
Radio Złote Przeboje Wanda 92,5 FM5,40%6,09%6,06%
Radio TOK FM5,99%5,90%5,53%
Radio RMF Classic3,59%4,98%5,10%
Radio RMF MAXXX (Kraków)6,41%5,09%4,29%
Polskie Radio Kraków5,38%6,24%3,83%
Radio Eska Rock2,61%3,40%3,59%
Radio ESKA (Kraków)2,67%2,84%2,88%
Radio Maryja2,14%1,23%2,30%
Radio Plus Kraków2,01%1,37%1,77%
Dwójka - Program 2 Polskiego Radia1,91%1,22%1,51%
Radio CHILLI ZET0,69%2,46%1,34%
AntyRadio 101,3 FM (Kraków)1,90%1,98%0,91%
Radio PLANETA FM (Kraków)0,95%0,84%0,85%
Radio 103,8 Roxy FM (Kraków)0,34%0,64%0,65%
Radio Alfa (Kraków)0,52%0,72%0,34%
Czwórka – Program 4 Polskiego Radia0,40%0,10%0,17%
Radiofonia (Kraków) 0,27%0,45%0,03%
n=908906913

 


 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kraków: RMF FM i RMF Maxxx mocno w dół, Trójka w górę

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
pentor
Po prostu ludzie mają dosyć słuchania dennej muzyki, powtarzanej nawet 6 razy w przeciągu 14 godzin jak w przypadku piosenki Buena Blue Cafe oraz ciągłej krytyki rządu.
odpowiedź
User
sprawiedliwy
pentor - to najlepiej chwalic rzad za partactwo i kolejne nie dorobki a to na stadionach, a to autostrady, podwyżki, itd? a muzyka to rzecz gustu, mi akurat ten numer nie przeszkadza.
odpowiedź
User
asdw
pentor a może niektórzy to lubią i dlatego RMF FM to puszcza kilka razy a mi się to podoba bo ja wyłącznie RMF FM i bym nigdy ich nie zdradził a ten spadek to chwilowe pogorszonie i tak po za tym Radio ZET też traci w Warszawie.
odpowiedź