SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Krzysztof Fijałek dyrektorem wydawniczym w Interia.pl

Krzysztof Fijałek objął w Interia.pl nowo utworzoną funkcję dyrektora wydawniczego. Portal szuka obecnie osoby na opuszczone przez niego stanowisko dyrektora serwisów informacyjnych.

Krzysztof Fijałek dyrektorem wydawniczym w Interia.pl

Stanowisko dyrektora wydawniczego zostało utworzone w Interia.pl, ponieważ po tym, jak na początku br. prezesem firmy został Artur Potocki, niezbędna okazała się osoba, która zajmie się przygotowaniem i realizacją strategii dla wszystkich serwisów treściowych w portalu. Wcześniej Potocki odpowiadał za to jako wiceprezes firmy.

>>> Interia.pl z Next Infor tworzy pakiet biznesowy


Funkcję dyrektora wydawniczego Interia.pl Krzysztof Fijałek pełni od początku lipca. Odpowiada za opracowanie i realizację strategii oraz rozwój wszystkich serwisów treściowych portalu z pionów informacyjnego, rozrywkowego, magazynowego i telewizyjnego. Ponadto zajmuje się koordynacją pracy tych pionów.

Poprzednio Krzysztof Fijałek był w Interia.pl redaktorem naczelnym i dyrektorem serwisów informacyjnych. Obecnie firma szuka nowej osoby na to stanowisko, a dopóki jej nie znajdzie, Fijałek będzie pełnił swoje dotychczasowe obowiązki (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Krzysztof Fijałek dyrektorem wydawniczym w Interia.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl