SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Krzysztof Giczewski i Magdalena Puszczyńska dołączyli do BBC Studios

Stanowisko tv & digital sales managera w strukturze polskiego oddziału BBC Studios objął Krzysztof Giczewski, a jako sales executive dołączyła Magdalena Puszczyńska - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Krzysztof Giczewski i Magdalena PuszczyńskaArticle

Krzysztof Giczewski ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim, gdzie studiował na wydziale nauk społecznych. W późniejszych latach uzupełniał swoje wykształcenie w Wyższej Szkole Biznesu, gdzie zdobywał wiedzę z zakresu technologii mediów oraz na Politechnice Warszawskiej, gdzie kształcił się w dziedzinie zarządzania projektami.

Większość swojego doświadczenia zawodowego zdobył w Telewizji Polsat, gdzie przez osiem lat pracował jako kierownik produkcji. W ostatnich latach koncentrował się na rozwijaniu swoich umiejętności w sektorze finansowym, pracując w Deutsche Bank jako retail banking credit products mobile specialist. Od wielu lat pracuje jako wykładowca akademicki w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie.

Magdalena Puszczyńska ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywała w Inea, a w ostatnim czasie pracowała w Discovery Polska na stanowisku marketing executive, będąc odpowiedzialną za trade marketing.

W BBC Studios Puszczyńska będzie wspierać Zbigniewa Pruskiego w dystrybucji kanałów linearnych oraz innych niestandardowych projektach komercyjnych.

W portfolio BBC Studios na polskim rynku znajdują się już kanały: BBC Brit, BBC Earth, BBC Lifestyle, CBeebies i BBC World News, a 26 października br. w naszym kraju zadebiutuje kanał BBC First, który zastąpi obecny dotąd BBC HD.

Dołącz do dyskusji: Krzysztof Giczewski i Magdalena Puszczyńska dołączyli do BBC Studios

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl