SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kuźnieców nowym Dyrektorem Generalnym

Jacek Kuźnieców objął stanowisko Dyrektora Generalnego firmy Germanos Polska,dystrybutora produktów i usług telekomunikacyjnych w Polsce.

Do obowiązków Dyrektora Generalnego Germanos Polska należy nadzór nad działalnością operacyjną firmy w Polsce, stworzenie oraz wdrożenie strategii marketingowej i strategii sprzedaży, jak również zapewnienie Grupie Germanos pozycji niekwestionowanego lidera wśród dystrybutorów usług telefonii komórkowej w Polsce. Jacek Kuźnieców jest również odpowiedzialny za stworzenie i realizację strategii długoterminowego rozwoju firmy na rynku polskim.

                           

Jacek Kuźnieców jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Po ukończeniu studiów na SGH kontynuował naukę w renomowanych uczelniach we Francji i Belgii:
w Wyższej Szkole Handlowej ESCP w Paryżu i Ecole de Commerce Solvay w Brukseli, gdzie specjalizował się w dziedzinie Marketing Management.

W swojej karierze zdobył bogate doświadczenie na rynku FMCG  pracując z dużym powodzeniem w takich firmach jak L`Oreal (6 lat), Danone Biscuits (3 lata), gdzie zajmował kierownicze stanowiska w sprzedaży (Szef Ekipy Handlowej, Dyrektor ds. Rozwoju Rynku, Dyrektor Handlowy). Ostatnie 5 lat Jacek Kuźnieców spędził w PTK Centertel, Operatorze sieci Idea/Orange. W PTK Centertel Jacek Kuźnieców zajmował odpowiednio stanowiska: Dyrektora Biura Sprzedaży Pośredniej (odpowiadając za największy kanał sprzedaży Operatora i to zarówno na rynku indywidualnym jak i biznesowym, łącznie ze stworzeniem od podstaw nowej koncepcji sprzedaży za pośrednictwem partnerów handlowych na rynku B2B) oraz ostatnio, Z-cy Dyrektora Pionu Sprzedaży - Operacyjnego Dyrektora Sprzedaży, odpowiadając za całość sprzedaży Operatora na rynku indywidualnym oraz za ponad połowę sprzedaży na rynku biznesowym.

Jacek Kuźnieców jest w Germanos Polska następcą Prodromosa Alexiadisa, który otrzymał w Grecji stanowisko International Retail Network Development Manager, gdzie w swojej działalności będzie miał kontakt ze wszystkimi firmami Grupy Germanos, w tym również
z Germanos Polska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kuźnieców nowym Dyrektorem Generalnym

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl