SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

LeasePlan stawia na SEC Newgate CEE

Do grona klientów agencji SEC Newgate CEE dołączył  LeasePlan, świadczący usługi car-as-a-service.

SEC Newgate CEE odpowiada za bieżące wsparcie zespołu LeasePlan w zakresie budowania marki korporacyjnej i komunikacji produktowej. Do obowiązków SEC Newgate CEE należy m.in. prowadzenie biura prasowego, budowanie relacji z mediami oraz bieżące wsparcie doradcze w zakresie public relations. 

SEC Newgate CEE podpisała umowę z polskim oddziałem globalnego koncernu LeasePlan Corporation N.V. na kompleksową obsługę PR z początkiem czerwca br., jest to umowa na czas nieokreślony. Firma LeasePlan wybrała agencję w drodze zapytania ofertowego.

Za obsługę projektu odpowiada Radosław Milczarek, junior project manager SEC Newgate CEE, związany z firmą od momentu jej powstania. Raportuje on do Katarzyny Żądło, managing partner corporate, finance & professional services SEC Newgate CEE.

LeasePlan świadczy globalnie usługi car-as-a-Service, jest obecny w ponad 30 krajach i posiadający blisko dwu milionową flotę samochodów. Firma zarządza całym cyklem życia pojazdu dla klientów korporacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych, począwszy od zakupu, poprzez ubezpieczenie i serwis, aż po odsprzedaż aut.

Dołącz do dyskusji: LeasePlan stawia na SEC Newgate CEE

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl