SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Łukasz Stępniak wicenaczelnym „Wiadomości Handlowych”, Rawa i Jachowski w zespole

Łukasz Stępniak został zastępcą redaktora naczelnego miesięcznika „Wiadomości Handlowych” (Wydawnictwo Gospodarcze). Do zespołu pisma dołączyli też dziennikarze  Łukasz Rawa i Paweł Jachowski.

Łukasz StępniakArticle

Stępniak oprócz funkcji wicenaczelnego pisma objął też stanowisko dyrektora ds. mediów elektronicznych.

- W szczególny sposób odpowiedzialny będzie za internetowe wydanie „Wiadomości Handlowych”, stworzenie wersji na tablety oraz za stronę WWW i ewentualnie nowe projekty w tym zakresie - mówi nam Grzegorz Szafraniec, redaktor naczelny miesięcznika i wiceprezes Wydawnictwa Gospodarczego.

Drugim zastępcą redaktora naczelnego „WH” pozostaje Anna Terlecka, która odpowiada za papierowe wydanie tytułu, jest też sekretarzem redakcji.

Łukasz Stępniak przez ostatnie osiem lat pracował w Grupie PTWP, gdzie był dziennikarzem i redaktorem działu informacji, a następnie redaktorem naczelnym serwisu Portalspozywczy.pl i magazynu „Rynek Spożywczy”, prowadził także liczne konferencje i spotkania branżowe. Wcześniej był zastępcą naczelnego w wydawnictwie BROG Media Biznesu, a także specjalistą ds. szkoleń w Instytucie Monitorowania Mediów. Pierwsze doświadczenia dziennikarskie zdobywał m.in. w lubelskim oddziale „Gazety Wyborczej”.

Nowymi dziennikarzami „Wiadomości Handlowych” zostali też Łukasz Rawa i Paweł Jachowski. Rawa przez ostatnich siedem lat był redaktorem serwisu Portalspozywczy.pl oraz magazynu „Rynek Spożywczy”. Wcześniej pracował w Instytucie Monitorowania Mediów. Współpracował też z internetowym serwisem Polskiego Radia oraz magazynami „Audio”, „Bilans Dodatni” i „The City”.

Paweł Jachowski jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Przez ostatnie dwa lata również pracował jako dziennikarz serwisu Portalspozywczy.pl i miesięcznika „Rynek Spożywczy”. Wcześniej związany był m.in. z redakcją polityczną Polskiej Agencji Prasowej. Jest wiceprezesem Instytutu Aktywności Społecznej.

„Wiadomości Handlowe” to miesięcznik o branży FMCG, ukazujący się w nakładzie 80 tys. egz.

Dołącz do dyskusji: Łukasz Stępniak wicenaczelnym „Wiadomości Handlowych”, Rawa i Jachowski w zespole

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Witold Katner
Powodzenia :)
odpowiedź
User
Leo
A cóż to prestiżowy magazyn, że tyle tu o nim?
odpowiedź
User
wiktorinox
Gratki dla Łukasza. I wielka strata dla PTWP
odpowiedź