SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Luxus dla aktywnych" wg Saatchi & Saatchi Polska

Trwa kampania reklamowasamochodu terenowego Lexus RX 300

Trwa kampania reklamowa wprowadzająca na rynek drugą generację samochodu terenowego Lexus RX 300. Autorem kreacji oraz strategii jest agencja reklamowa Saatchi & Saatchi Poland.

Kampania prowadzona jest pod hasłami Luxus dla aktywnych oraz Nie poczujesz, że zjechałeś z drogi. "Celem akcji reklamowej jest budowanie wizerunku nowego Lexusa RX 300 jako terenowej limuzyny. Grupą docelową działań są osoby zamożne i aktywne, które często wyjeżdżają poza miasto i dzięki temu są w stanie docenić terenowe możliwości nowego modelu Lexusa - marki kojarzonej przede wszystkim z luksusem" - powiedział Michał Krejza, Account Supervisor Saatchi & Saatchi Poland.

Druga generacja samochodów marki Lexus RX 300 pozornie niewiele się różni od poprzedniego modelu. Konstruktorzy wprowadzili jednak do niego wiele modyfikacji, które sprawiły, że sylwetka auta stała się bardziej dynamiczna, a komfort jazdy i funkcjonalność osiągnęły jeszcze wyższy poziom. Jednocześnie dużą wagę przyłożono do luksusowego wyposażenia wnętrza pojazdu.

Działania reklamowe prowadzone są na łamach 17 tytułów (magazyny ogólnopolskie takie jak Newsweek i Wprost) oraz w prasie niszowej, która gwarantuje niższy koszt przy jednoczesnym bardzo precyzyjnym dotarciu do grupy docelowej (m.in. magazyny Golf oraz Art & Business). Akcja promocyjna rozpoczęła się na początku lipca br.

Kampania została przygotowana przez polski oddział agencji Saatchi & Saatchi. Ze strony agencji za projekt kampanii odpowiadają: Anna Ptasińska, Michał Krejza i Paweł Grzybowski; dyrektorem kreatywnym jest Jacek Szulecki, dyrektorem artystycznym Agnieszka Niska, a copywriterem Max Olech. Za planowanie i zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Zenith Media.

Saatchi & Saatchi należy do jednej z największych sieci agencji reklamowych na świecie. Polski oddział powstał w 1991 roku. W ciągu 12 lat agencja zdobyła szereg nagród w polskich konkursach - Effie i Kreatura oraz na międzynarodowych festiwalach w Cannes i Portoroż. Dwutygodnik "Media i Marketing Polska" w swoim najnowszym raporcie na temat polskiej branży reklamowej przyznał Saatchi & Saatchi Poland tytuł Agencji Reklamowej Roku.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Luxus dla aktywnych" wg Saatchi & Saatchi Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl