SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Maciej Wicha wicedyrektorem segmentu internetowego w Agorze, odchodzi Anna Podkowińska-Tretyn

Maciej Wicha awansował na stanowisko zastępcy dyrektora segmentu internetowego w Agorze. Zastąpił Annę Podkowińską-Tretyn, która po 7 latach odchodzi z firmy.

Maciej Wicha Article

Wicha jest odpowiedzialny za strategię monetyzacji serwisów z grupy Gazeta.pl, a także za przychody segmentu internet oraz dalszy rozwój działów sprzedaży Gazeta.pl. Ponadto nadzoruje działy: obsługi klienta, wsparcia sprzedaży, marketingu afiliacyjnego oraz badań i analiz, a także rozwój serwisu Kinoplex.pl.

Z Agorą Maciej Wicha związany jest od 2001 roku i w swojej karierze był m.in. szefem rozwoju biznesu, dyrektorem wydawniczym pionu internet oraz szefem serwisów informacyjnych i społecznościowych. W 2009 roku został dyrektorem ds. partnerstw i rozwoju biznesu w segmencie internet, a do jego zadań należało stworzenie zespołu reporterskiego wideo zajmującego się produkcją treści do internetu.

Od pięciu lat rozwija projekt Startup Fest Agora, w ramach którego dzieli się swoim doświadczeniem biznesowym z twórcami startupów. Jest członkiem zarządu Hash.fm oraz Trader.com (Polska) Sp. z o.o., a w latach 2009-2012 zasiadał w zarządzie IAB Polska.

Maciej Wicha na nowym stanowisku zastępuje Annę Podkowińską-Tretyn, która rozstaje się z Agorą.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Maciej Wicha wicedyrektorem segmentu internetowego w Agorze, odchodzi Anna Podkowińska-Tretyn

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pytek
Czy został zatrudniony na umowę o działo wycenianą po publikacji, czyli za pieniądze poniżej wkładu pracy tak jak się robi w przypadku dziennikarzy nie-kolegów?
14 8
odpowiedź
User
Bańka Wstańka
Nie wiem jak chłopaki z grup M ale ja się już boję.
11 8
odpowiedź
User
Pracownik
Gratulacje! Taki staż w Agorze, zawsze na fali - wie jak się utrzymywać tyle lat nic nie robiąc
25 8
odpowiedź
User
czwarty zastepca pionka
panna nikt
15 8
odpowiedź
User
josif
człowiek do zadań specjalnych - specjalista unikania roboty w sytuacjach gdy nikt inny nie umiałby jej uniknąć
19 8
odpowiedź