SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Magdalena Dulińska zrezygnowała z zarządzania agencją ComPress

Magdalena Dulińska złożyła rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu agencji ComPress.

Magdalena DulińskaArticle

Magdalena Dulińska kierowała agencją ComPress od lutego tego roku, zastąpiła Joannę Zaskurską, która funkcję tę pełniła pół roku. W komunikacie nie wskazano powodów rezygnacji Dulińskiej ani tego, kto przejmie jej obowiązki.

Dulińska z grupą kapitałową Gremi Media (do której do niedawna należała ComPress) jest związana od maja ub.r. Od października jest wiceprezesem spółki E-Kiosk.

Wcześniej Magdalena Dulińska pracowała jako prawniczka m.in. w firmach Interia.pl i Bankier.pl (prezesem obu był Tomasz Jażdżyński, od ponad roku prezes Gremi Media). W tej drugiej była też członkiem zarządu i prokurentem. Dulińska pełniła też funkcję członka rad nadzorczych spółek For Forcan, Pit.pl, Post-Tel i Postdata. Ponadto ma doświadczenie w pracy na rzecz podmiotów z branży technologii i mediów (TV Puls, Grupa Multimedialna) i sektora publicznego (centrala Narodowego Funduszu Zdrowia, centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

ComPress sprzedany, zmienia nazwę na Thunderbolt

19 czerwca tego roku Gremi Media sprzedało wszystkie posiadane akcje agencji public relations ComPress (82,14 proc. ) za 420 tys. zł. W komunikacie nie wskazano, kto je kupił.

Jak informowaliśmy na łamach naszego serwisu, 17 czerwca br. walne zgromadzenie akcjonariuszy ComPress, na którym większość głosów miało jeszcze Gremi Media. Przyjęto sprawozdanie agencji z ub.r. i udzielono absolutorium członkom jej władz.

Na tym samym posiedzeniu odwołano cały skład rady nadzorczej, w którym byli menedżerowie Gremi Media: Marek Dworak i Marek Kutarba (byli w niej od połowy 2016 roku), a także Tomasz Jażdżyński, Jarosław Machocki i Łukasz Piela (byli od marca br.).

Do rady nadzorczej powołani natomiast zostali Zbisław Lasek, Tomasz Wykurz, Natalia Górska, Monika Górska i Marek Sobieski. Czworo pierwszych zasiada w radzie nadzorczej notowanego na rynku giełdowym NewConnect funduszu Premium Fund.

Walne zgromadzenie zdecydowało też o zmianie nazwy ComPress na Thunderbolt oraz wydłużeniu kadencji zarządu i rady nadzorczej z czterech do pięciu lat.

Agencja jest notowana na rynku NewConnect od 11 lat. Ostatnie transakcje na jej akcjach wykonano 6 czerwca, ustalając kurs na 0,268 zł. Przy takiej cenie kapitalizacja spółki wynosi 3,75 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Magdalena Dulińska zrezygnowała z zarządzania agencją ComPress

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl